Bonus LTC | Bedava LiteCoin Kazan | LTC Faucet Claim

Bonus LTC | LTC Faucet

Bedava LiteCoin Kazanma Sitesi | Her 15 Dakikada Bir Bedava 1000 LTC Satoshi Kazanın

KASA: 0 satoshiBedava 400 - 1000 satoshi Her 15 Dakikada Bir.


Bonus LTC Bir EniyiHangileri.com Hizmetidir ve kullanıcılarına bedava LiteCoin Satoshi kazandırmak için açılmıştır. Bonus LTC üzerinden her 15 dakikada bir 1000 Satoshiye (LTC) kadar kazanmak için tek yapmanız gereken LTC cüzdan adresinizi girip bir captcha doğrulaması yapmak. İşte bu kadar kolay. (Girdiğiniz LTC adresi FaucetHub adresi ile aynı olmalıdır.) Bonus LTC üzerinden her 15 dakikada bir 1000 LTC Satoshiye kadar kazanmaya ek olarak Referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşarak her kullanıcı için ömür boyu %10 komisyon kazanırsınız.
Bonus LTC Referans Linkinizi Sosyal Medyada Paylaşın


Facebook da Paylaş
Twitter da Paylaş
LinkedIn da Paylaş
Google Plus da Paylaş
Pinterest de Paylaş
Tumblr de Paylaş


Referans Linkin: https://eniyihangileri.com/BonusLTC/?r=Your_Address

Bu bağlantıyı arkadaşlarınla paylaş ve 10% Komisyon Kazan

Litecoin (LTC) Nedir?

Google şirketinin eski elemanlarından biri olan Charlie Lee tarafınca, 7 Ekim 2011 tarihinde GitHub üzerinden piyasaya sürüldü. Litecoin ağı ise 6 gün sonra hayata geçirildi. Litecoin blok zincir teknolojinde yeni bir blok oluşturulma süresini 2,5 dakika kadar azaltmıştır. SHA-2 algoritması yerine scrypt algoritmasını kullanmıştır. Litecoin, coin sayısını arttırarak ve Bitcoin Core istemcisinin bir çatalı olarak ortaya çıkarılmıştır. Litecoin, dünyadaki herhangi birine anında sıfıra yakın maliyet ödemesi sağlayan eşler arası bir İnternet para birimidir. Litecoin, herhangi bir merkezi otorite olmadan tamamen merkezi olmayan bir açık kaynaklı, küresel bir ödeme ağıdır. Matematik ağı korur ve bireylere kendi mali kaynaklarını kontrol etmelerini sağlar. Litecoin önde gelen matematik temelli para birimlerinden daha hızlı işlem onay süreleri ve gelişmiş depolama verimliliği sunar. Önemli endüstri desteği, ticaret hacmi ve likidite ile Litecoin, Bitcoin'i tamamlayan kanıtlanmış bir ticaret ortamıdır. Litecoin hakkında daha detaylı bilgi için bu makaleye bakınLitecoin (LTC) Hakkında Herşey?

Özgür ve açık kaynak kodlu yazılım Litecoin, özgür ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır ve yazılımı çalıştırmanıza, değiştirmenize, kopyalamanıza ve dağıtmanıza izin veren MIT/X11 lisansı ile yayınlanmaktadır. Yazılım, çalıştırılabilir dosyaların ve karşılığında kodların bağımsız doğrulanmasına izin veren transparan bir süreç ile yayınlanmaktadır.
Blockchain Litecoin blok zinciri, emsali olan Bitcoin’den çok daha yüksek işlem hacimlerini gerçekleştirebilmektedir. Ağ, daha sık blok oluşturabilmesi nedeniyle, gelecekte yazılımda bir değişikliğe ihtiyaç duymaksızın daha çok işlemi destekler. Bunun sonucunda ticari işletmeler, yüksek etiket fiyatına sahip ürünler sattığında daha fazla onay alma imkanına sahip olurken, daha hızlı onay süreleri elde ederler.
M-cüzdan şifreleme, cüzdanınızı korumanızı sağlar, böylece işlemleri ve hesap bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz, ancak litecoin harcamadan önce şifrenizi girmeniz gerekir. Bu, cüzdan gönderen virüslerden ve truva atlarından korunma ve ödemeleri göndermeden önce akıl sağlığı kontrolünden koruma sağlar.
Madencilik Ödülü Madenciler mevcut olarak blok başına 25 yeni litecoin ile ödüllendirilmektedir ve bu miktar yaklaşık olarak her 4 yılda (840,000 blok) bir yarılanmaktadır. Litecoin ağı toplamda 84 milyon litecoin üretmek üzere planlanmıştır ve bu Bitcoin’in 4 katıdır.
EniyiHangileri.com Sosyal Medya Hesapları


EniyiHangileri.com - Bonus LTC Facebook
EniyiHangileri.com Youtube
EniyiHangileri.com - Bonus LTC Twitter
EniyiHangileri.com - Bonus LTC Google Plus
EniyiHangileri.com - Bonus LTC LinkedInEniyiHangileri.com ve Bonus LTC Hakkında

İletişim
Gizlilik Politikası
Hakkımızda


Telegram İle Para Kazanma


https://www.youtube.com/watch?v=jC87zVFxIaw
Daha önce duymadıysanız Telegram uygulaması, WhatsApp benzeri ancak daha gelişmiş bir uygulama. Telegram uygulaması içerisinde yukarıda verdiğim gibi veya çok daha gelişmiş botlar yani uygulama içerisinde çalışan harici uygulamalar geliştirmek mümkün. Yukarıda verdiğim 10 Telegram Bitcoin botu bu şekilde çalışan yatırım yapabileceğiniz veya yatırım yapmadan günlük bonus alabileceğiniz botlar. Günlük bonuslarınız ile veya küçük çaplı yatırım yaparak cihaz alabilirsiniz. Alacağınız cihazlar Cloud Mining yaparak size günlük Bitcoin kazandıracak. Veya cihaz almayıp günlük bonusları toplayabilirsiniz. Not: Botların bazıları cihaz alımı yapmadan bazıları da yatırım yapmadan ödeme yapmıyor. Eğer yatırım yapmayı düşünmüyor iseniz bir süre günlük bonusları toplayın. Hesabınızda çekim yapacak kadar Bitcoin biriktiğinde cihaz alıp veya minumum oranda bitcoin yatırıp çekim yapabilirsiniz. Herkese bol kazançlar. Daha detaylı bilgi ve diğer para kazanma yolları için sitedeki makaleme bakabilirsiniz.Para Kazandıran 2 Oyun Ödeme Kanıtlı


https://www.youtube.com/watch?v=th8tLP1rT2o
Sitelere yatırım yapmanıza gerek yoktur. Sadece günlük belli aralıklarla giriş yapmanız yeterli. Oyundan elde edeceğiniz gelir sitenin o ayki Google reklamlarından elde ettiği gelire bağlıdır. Site yönetimi reklam gelirini gayet şeffaf bir şekilde her 5 günde bir kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Site henüz yeni olmasına rağmen reklam geliri aylık 10 bin liranın üzerinde. Mart ayı itibari ile 30 bin lirayı aşmasını öngörüyorum. (Yeni siteler Google reklamlarında ilk bir kaç ay düşük tıklama başı gelir elde ediyor.) Bu şartlarda Aralık 2018 kazancım 75 TL vergi kesintisi ile net 62 TL oldu. Aralık aynın site için 2. ay olduğunu düşünürsek ilerleyen günlerde aylık 150-200 TL para kazanılabilir diyebiliriz. Eğer referansda getiriyorsanız daha yüksek gelirlerde elde edebilirsiniz. Daha detaylı anlatım ve diğer para kazandıran siteler hakkında bilgi için siteme göz atabilirsiniz.Reklam Tıklayarak Para Kazanma


https://www.youtube.com/watch?v=hsTngYfbmxQ
Reklam tıklayarak para kazandıran onlarca site ve uygulama var. Bu makalede verdiğiniz emeğe ve ayırdığınız zamanda değecek En İyi Reklam Tıklayarak Para Kazandıran Site Hangisi onu tanıtacağım. Kendi adıma en az 100 site denedim, ödeme sorunu olmayan ve harcayacağınız zamana göre kazancı ideal olan bu siteyi tanıtmaya karar verdim. Size tavsiyem bir çok site kullanmaktansa vaktiniz oldukça bu siteyi kullanmanız. Site 4 yıldan fazla süredir stabil bir şekilde çalışıyor. Para Kazanma Seçenekleri 1- Reklamlara Tıklayarak Para Kazanabilirsiniz 2- Referanslarınızdan Para Kazanabilirsiniz 3- Referanslarınızı Satarak Para Kazanabilirsiniz 4- Referans Satın Alarak Para Kazanabilirsiniz Para Çekme Seçenekleri FAUCETHUB Hesabınıza Çekebilirsiniz Kendi Bitcoin Cüzdanınıza Çekim Yapabilirsiniz. Kazancınızı Reklam Veren Hesabına Aktarabilirsiniz. Daha detaylı anlatım ve diğer para kazandıran siteler hakkında bilgi için siteme göz atabilirsiniz.

Copyright © 2019 ENIYIHANGILERI | BONUS LTC is an EniyiHangileri.com service. | I love Google!
|