fbpx

Banners App FutureNet Nedir

30 Ekim 2019 – Banners App Uygulaması çeşitli nedenlerden ötürü reklam sunumunu durdurmuştur. Türkiyede faaliyette olan Hopi benzeri bir uygulama şeklinde yoluna devam etme kararı almıştır. Ancak bu özellikler Türkiye de geçerli değildir. Bu nedenle Türk kullanıcılar için uygulama artık faal değildir. İlginize teşekkür ederiz.

Banners App Nedir sorusunun en kısa cevabı şu, Banners App FutureNet şirketi tarafından geliştirilip Eylül 2018 de piyasaya sürülen bir Android uygulamasıdır. Banners App Cep Telefonunuzdan Para Kazanmanızı sağlıyor. Peki bunu nasıl sağlıyor, tabi ki reklamlar sayesinde. Diğer tüm ücretsiz uygulamalar kullanım bedeli yerine sizlere reklam izletiyor. Uygulamaların, özellikle oyunların yazılım maliyetlerini düşündüğümüzde bile reklam gelirlerinin azımsanamayacak kadar yüksek olduğunu tahmin etmemiz zor değil. Lafı fazla uzatmadan merak edilen hususlara cevap vermeye çalışacağım. Bu makalede Banners App nedir, nasıl para kazanılır ve nasıl para çekilir; kazanç oranları neler ve kullanıcı yorumları ne yönde ona bakacağız. Hadi başlayalım….

Banners App Uygulamasını İndir
Referans : red555

29 Ekim 2018 Güncellemesi: Günlük 200 reklam gösterimi her saat 15 ve günlük 150 olarak güncellenmiştir. Haftalık kazançlar aynıdır. Maksimum kazanç haftalık 5$

Banners App Nedir

Banners App cep telefonunuzdan günde en fazla 150 Pop-Up reklam gösterimi karşılığı size aylık ödeme yapar. Bilmeyenler için Pop-Up reklam alışık olduğunuz uygulamalardaki Google reklamlarından farklı olarak sizi sabote etmeye çalışmaz 🙂 Daha teknik olarak açıklarsak, Banners App in reklamları Telefonun Ekran Kilidini açtığınızda karşınıza çıkan bir resimden ibarettir.

Ve en önemli özelliğide bilinçli olarak dahi reklama tıklarsanız yinede reklam açılmaz. Özetle sadece reklam gözükür ve siz resmin sağ altındaki kapat butonuna bastığınızda reklam kapanır.

Banners App ile ilgili genel bilgiye sahip olduğumuza göre şimdi daha heyecanlı kısımlara geçelim yani banners app kazanç şekline. Uygulama az öncede söylediğim gibi size günlük 150 reklam görme imkanı sağlıyor. Bu 150 reklam size haftalık en fazla 5 USD para kazandırıyor.

En fazla diyorum çünkü reklam doluluğuna göre haftalık 3,5 ila 5 dolar arasında değişiyor. Siz ortalama 4 dolar olarak düşünebilirsiniz. Uygulamayı her gün kullandığınızı düşünürsek Banners App FutureNet ten aylık 20$ para kazanmış oluyorsunuz. Şimdi en önemli bölümü geliyor çünkü açıkcası20$ için herkes buna vakit ayırmaz. Banners App Referans Sistemi ile çalışıyor. Üstelik 5 basamaklı bir referans sistemi. O yüzden sadece bir kaç kişiye bile uygulamadan bahsetmeniz size her ay düzenli bir gelir sağlar. Aşağıda Banners App Kazanç Şekli nasıldır diye daha detaylı anlatacağım ama önce kurulum ve kullanıma bir göz atalım.

Banners App Kurulumu ve Kullanımı

 Banners App Uygulamasını Buradan İndirebilirsiniz.

Referans : red555

Banners App Kurulumu

Banners App kurulumu aşağıdaki 5 aşamadan oluşmakta.

 1. Uygulamayı indirdikten sonra açıp alt taraftaki Üye Ol butonuna tıklayın.
 2. Açılan sayfada bilgilerinizi doldurun. Buradaki Kullanıcı Adı aynı zamanda sizin Referans kodunuz olacağından akılda kalıcı kolay bir rumuz bulmanızı tavsiye ederim. Ek olarak mümkünse Gmail kullanın.
 3. Sonraki sayfada kişisel bilgilerinizi doldurun. Burada gerçek isminizi yazmak zorunda değilsiniz ancak ilerde olası para çekme sorunlarını bertaraf etmek için gerçek adınızı kullanmanızı öneririm.
 4. Sonraki sayfada kullanım şartlarını onaylayın. Diğer sitelerin aksine bazı seçenekler zorunlu değil ancak yine ileride sorun yaşamamak için 3 kutucuğuda işaretleyin.
 5. Size gelen E-posta yı onaylamaz iseniz hesabınız silinir. E-posta hesabınızın spam bölümüne bakın ve hesabınızı onaylayın. 

Kurulumun ikinci aşaması olarak adlandırabileceğimiz kısım ise uygulamayı özelleştirmek ve kullanım.

Banners App Kullanımı

Uygulamayı yükledikten sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda Banners App sizi 5 adımlık bir tanıtımla karşılıyor. Bu adımları atladıktan sonra kişisel ayarlarınızı yapmalısınız.

Tanıtımları tamamladıktan sonra kişiselleştirme ayarlarınızı yapacağınız sayfaya yönlendirileceksiniz. Hadi başlayalık deyip gerekli bilgileri doldurun. Gerçek bilgilerinizi girmek zorunda değilsiniz. Ek olarak reklam doluluğu için ilgi alanları kısmında tüm seçenekleri ve gelir ayarında da yüksek bir rakam seçmenizi öneririm. Ayrıca diller bölümünde birden fazla dil seçmenizi öneririm. Dillerden kasıt reklam dilidir.

Banners App Ayarları

Kurulum tamamlandıktan sonra telefonunuzun modeline göre bildirim izni talep edebilir. Yönlendirildiğiniz sayfada bildirimlere izin verin. Artık uygulamanız kurulu. Ana ekranda yani menüde Gösterge Panosu olarak adlandırılan alanda ortadaki AÇ butonuna tıkladığınızda uygulama aktif olacak. KAPAK dediğinizde tekrar açana dek reklam gösterilmeyecek. Gösterge Panosunda üst kısımda yer alan 0/150 rakamı günlük reklam gösteriminizi göstermekte.

Pazartesi ile Pazar günleri arası önceki günlerde yaptığınız gösterim sayılarını görebilirsiniz. Türkiye saati ile pazartesi 03:00 da önceki günler üst tabloda silinir çünkü yeni haftaya başlamış olursunuz. Haftalık geçmişinizi sol altta yer alan Geçmiş bölümünden görüntüleyebilirsiniz. Bakiye kısmındaki rakam aynı şekilde her pazartesi 03:00 da önceki haftanın kazancı eklenerek güncellenir.

Bakiye kısmında görünen FND kısaltması sistem içerisinde kullanılan bir kısaltma olup bir para türü değildir. Aynı kısaltmaya sahip bir kripto para olması ilk günlerde kafaları karıştırmıştı. Şirketten yapılan açıklamayla rahatladık. 1 FND = 1 USD anlamına geliyor. Menüdeki diğer öğelere kısaca bir göz atalım.

 • Kişisel bilgiler bölümü sizin doldurduğunuz ve dilediğiniz zaman değiştirebileceğiniz bölüm.
 • Reklam görünüm yoğunluğu telefon kilidini her açtığınızda gibi algılansada öyle değil. Bu tüm gün boyunca gösterilecek toplam reklam sayısını gösteriyor. Her zaman olarak işaretlerin.
 • Yapı bölümü en önemli bölüm sayılır. Burada sizin referansınız ile üye olanlar ve aşağıya doğru 5 basamak şeklinde göreceksiniz. Üstelik alt üyelerinizin üyelerini ve onlarında üyelerini hiyerarşik olarak görüntüleyebileceksiniz. Burası ne kadar para kazanacağımızın ön ölçüsü.
 • Arkadaşlarını davet et butonu bize referans linkimize ulaşma ve dilediğimiz sosyal medya aracılığı ile paylaşma imkanı sağlıyor. Referans kodunuz yani kullanıcı adınız linkin sonunda yer alıyor.
 • Dil değiştir bölümünden uygulama dilini değiştirebilirsiniz.
 • Destek bölümünden Banners App destek ekibine mail atabilirsiniz.
 • FatureAdPro bölümü reklam verenler için. Eğer reklam vermeyi düşünüyorsanız bu link ile kurumsal üyelik oluşturmanız gerekiyor.

Banners App Kazanç Şekli

Banners App FutureNet reklam ağı üzerinde bulunan reklamları her gün 150 kez görüntüleme ve bunun karşılığında 5 dolara kadar öneme yaptığını söylemiştik. Asıl kazanç elde edeceğiniz kısım ise Network sistemlerinden alışık olduğumuz referans yani ekip oluşumu. Tabiki Banners App i bir network şirketi gibi düşünmek biraz yanlış olur.

Tamamen ücretsiz oluşu ve her hangi bir kısıtlama olmadan görmek istediğiniz kadar reklam görüp onun karşılığını alıyorsunuz. Evet bu cümleden şunu da anlamış olduk ki her gün 150 reklam görmek zorunda değilsiniz. Ne kadar gösterim yaparsanız o kadar ücret alırsınız. Şimdi gelelim işin en ışıltılı kısmına.

Banners App Referans Sistemi

Referans Sistemi 5 basamaklı. Bilmeyenler için basitçe şöyle; siz A kişisiniz ve A1 kişisi sizin referansınızla üye oldu, sonra A1 kişisi B1 kişisini, B1 kişisi C1 kişisini, C1 kişisi D1 kişisini, D1 kişisi E1 kişisini, E1 kişisi F1 kişisini üye yaptı. Siz A1,B1,C1,D1 ve E1 kişileri için ekstra komisyon alırsınız. Peki bu komisyon oranları nedir. Hemen göstereyim.

1.Seviye Referanslarınızın Aylık Toplam Kazancının : %8 i kadar para kazanırsınız.

2.Seviye Referanslarınızın Aylık Toplam Kazancının : %4 ü kadar para kazanırsınız.

3.Seviye Referanslarınızın Aylık Toplam Kazancının : %1 i kadar para kazanırsınız.

4.Seviye Referanslarınızın Aylık Toplam Kazancının : %1 i kadar para kazanırsınız.

5.Seviye Referanslarınızın Aylık Toplam Kazancının : %1 i kadar para kazanırsınız.

Şimdi şöyle bir örnek verelim. Siz uygulamayı kullanmaya başladınız ve evdeki yada yakın arkadaşınız 4 kişide sizin referans kodunuzu yazarak üye oldu. Örnek oya onlarında her biri sizin gibi 4 er kişiye referans oldular. 4×4 oldunuz yani 🙂 Bu durumda Banners App ten ne kadar para kazanacaksınız ona bakalım.

Evet arkadaşlar tabloda da görüldüğü üzere 4 er kişilik bir ekleme yapılırsa aylık düzenli olarak 1848 lira para kazanıyorsunuz. Tabloda haftalık 5 dolardan hesap yaptım. Çok abartmak istemiyorum ama uzun vadede para kazandıracak güzel bir sistem bence. Benzer sistemler daha önce denendi ancak buradaki asıl fark FutureNet, bence burada FutureNet ten biraz daha bahsetmek gerek.

FutureNet Hakkında Ek Bilgiler

FutureNet bir çok uygulama yazılım ve interaktif site geliştirme ve yönetimini yapan güçlü bir şirket. Tüm bu uygulamaların yanında iki nokta Banners App için biraz daha fazla önem arz ediyor. Birincisi FutureNet aynı zamanda bir reklam ağı. Yani google dan yandex ten veya başka sistemlerden reklam almıyor. FutureNet kendi reklam ağını kullanıyor. İkinci önemli nokta da nakit akışı. Uygulama henüz yeni ama muhtemelen bir yılda milyonlara ulaşacak. Bu kadar insana aylık düzenli ödeme yapmak kolay bir durum değil. Bu noktada şu dikkat çekiyor. Banners App ödemeleri bize FTO kripto para cinsinden yapacak. Bilin bakalım kime ait bu FTO Kripto para (böyle söyleyincede fetö gibi oluyor) tabiki FutureNet e ait. Firmanın finansal gücünü kendi kripto parası olması ve 5 borsada işlem görüyor olması kanıtlıyor. Bu arada FTO fiyatı yaklaşık 10-12 dolar seviyelerinde. Yani kıymetli ve hatrı sayılır bir işlem hacmi olan bir kripto para. Şimdi uygulamanın kurulumu kullanımı ve kazancı anlattık geriye sadece kazandığımız parayı nasıl çekeceğiz o kaldı 🙂 Hadi hızlıca Banners App Para Çekme İşlemini anlatalım.

Banners App Para Çekme

Uygulamada biriken bakiyemiz 20 FND yi yani 20 doları aştığı zaman gösterge panosunda sağ alt köşede bulunan Para Çek butonuna basmamız gerekiyor. Burada bizden Hesabımızdaki FTO yu göndereceğimiz Cüzdan Numarası isteyecek. (Tıpki IBAN numarası gibi).

Banners App ten kazandığımız para kripto para olduğu için öncelikle işlem yapabileceğimiz bir aracı kuruma ihtiyacımız var. PiyasaNet firması hem türkçe olması hem de türkiye de olması bizim için avantajlı bir durum. Türkiye de olmasının avantajı yurtdışı firmalarından TR bankalarına EFT maliyetli ve süre olarak daha yavaş. PiyasaNet Sitesine Buradan Üye Olabilirsiniz.

PıyasaNet Nedir

PiyasaNet çeşitli kripto paraları alıp satabileceğiniz veya takas edebileceğiniz güvenilir bir platform. Banners App ten kazandığınız FTO yani FuturoCoin leri TL ye veya başka kripto paralara çevirebiliriz. PiyasaNet dee aynı zamanda diğer benzer platformlar gibi referans sistemide mevcut. Şimdi sırasıyla bu detaylara göz atalım.

PıyasaNet Üyeliği

PiyasaNet üyeliği ücretsizdir ve düşük işlem ücretleri alır. Ancak ek olarak pro hizmeti satın alıp işlem ücretlerinde indirim sağlayabiliyorsunuz ancak bu daha çok sürekli yüksek miktarlarda kripto para işlemi yapan yatırımcılar için gerekli.

Bu Linke Tıklayıp Üyelik Formunu Doldurun

NOT: Bütün bilgileri doğru girin aksi halde üyeliğiniz onaylanmaz. Banka gibi düşünün. Ve giriş yapacağınız zaman yine banka gibi SMS güvenlik kodu gönderildiğinden telefon numarası olarak şahsi numaranızı girin. Telefon numarası değişimi sıkıntılı bir süreç. Bu nedenle iş numaranızı girmemenizi öneririm. 

1- Formu doldurun ve mail adresinizi onaylayın. En alt satırdaki referans numarasını silmeyin. 

2- Mail adresinizi onayladıktan sonra sisteme girin ve profilim sekmesine tıklayın. Ardından kimlik tespiti için kimliğinizi sisteme yükleyin. Hesabınız 24 saat içerisinde onaylanacaktır.

3- Cüzdanım sekmesine tıklayın. Ardından FuturoCoin sekmesinde YÜKLE butonuna tıklayın. Açılan sayfada barkod ile birlikte cüzdan numaranızı göreceksiniz. Kare Kod henüz uygulamada çalışmıyor. Bu yüzden cüzdan numaranızı kopyalayıp uygulamadaki cüzdan no bölümüne yapıştırıp Banners App ten PıyasaNet e FuturoCoin inizi gönderebilirsiniz.

Şimdi paranızı TL ye çevirmek ve kendi banka hesabınıza çekme kısmı kaldı. Hadi yapalım 🙂

4- Cüzdanım bölümünde TRY sütununun sonundaki hesaplara tıklayın ve yeni kayıt diyerek banka hesabınızı oluşturun.

5-  Sadece piyasanete üye olduğunuz kişinin adına olan banka hesaplarına çekim yapabilirsiniz. Bunun nedeni uluslar arası kara para yasası.

6- Bankamız TL olarak ekli ancak hesabımızdaki tutar FuturoCoin cinsinde. Bu yüzden ana ekrana yani markete gidip FuturoCoin için satış yapmanız gerekiyor. Burada dilerseniz belirli bir fiyat gelip kendiliğinden satılmasınıda bekleyebilirsiniz. Örnegin o anda fiyat 1FTO=70 TL dir ama siz 75 TL olarak satış emri verebilirsiniz. fiyat 75 TL ye çıktığı anda işlem kapanır ve para hesabınıza aktarılır. 3 alanı tıklamanız gerekiyor.

 1. Üst kısımdan TRY yi seçin. (bu satacağınız coinin neyle takas edileceği sorusudur. BTC seçerseniz FTO nuz bitcoin e çevrilir. Hata yaparsanız endişelenmeyin. Bitcoin dünyadaki en değerli para birimidir.)
 2. Kripto Para cinslerinden FTO yu seçin
 3. İşlem emri kısmında SAT FTO yu seçin.
 4. Değerleri girin ve işlemi onaylayın.

Yabancısı olanların hata yapmaması adına bu resme tıklayarak büyük halini görebilirsiniz.

Dikkat edin; TL yi ve Satış ı seçin.

Satış işleminden sonra sol tarafta bulunan işlem panelinden kendi işleminizi de takip edebilirsiniz. Ayrıca son yapılan işlemlere bakarak piyasanın fiyat beklentisini de kestirebilirsiniz.

7- Banka hesabımızı eklediğimize göre artık paramızı çekebiliriz. Cüzdanınıza gidin ve TRY sütununda bu kez ÇEK butonuna tıklayın. Sonraki sayfada işlem değerlerinizi girin. İşlem bedeli 5 TL dir.

PıyasaNet ile nasıl işlem yapıldığını, nasıl para çekildiğini öğrendiğimize göre referans sistemine bakalım.

PıyasaNet Referans Sistemi

Piyasanet referans sistemi şu şekilde çalışıyor. Tıpkı döviz bürosunda alım satım farkı olduğu gibi burda da alım satım farkı var. Ve bu fark aracı kuruluşun ana gelir kaynağı. PiyasaNet referans sistemine göre sizin referansınızla sisteme üye olan kişilerin yaptığı işlemlerden doğan alım satım farkının %20 si komisyon olarak size ödenir.

Alt üyelerden komisyon almak için pro üyelik gerekmekte. Referans linkinizi hem Banners App kullanan hemde kripto borsası yapan çevrenize dağıtabilirsiniz.Referans linkinize Davet Et butonuna tıkladığınızda ulaşabilirsiniz.

Referansınızla üye olan kullanıcılarıda Profil açılır menüsünden referans takip başlığı altında görüntüleyebilirsiniz. Burada eğer pro üye değilseniz sadece 1. seviye derinlikteki kullanıcılardan komisyon kazanırsınız. Referans listenizi, üyelik türünü ve onların üye sayısını görüntüleyebilirsiniz.

Banners App Yorumlar

Banners App henüz yeni bir uygulama ama şu ana kadar olumsuz bir yorum almadı. Daha da önemlisi Faturenet uzun zamandır çeşitli uygulama site ve sistemlerle hizmet vermesine karşın Futurenetinde olumsuz yorum sayısı çok az. Tabiki zaman içerisinde banners app hakkında yapılan yorumları ve şikayetleri takip edeceğim. Sizin şahsi yorumlarınız varsa lütfen yorum olarak makaleye ekleyin.

Banners App ios Uygulaması

Banners App ios Uygulaması gerçekten çok yüksek sayıda kullanıcı tarafından sabırsızlıkla beklenmekte. Şirketin öngörüsü ise 2019 u bulacağı yönünde. Apple bir çok konuda sıkıntılı denebilecek bir ticari anlayışa sahip olduğu için bir çok uygulama açık kaynak kodlu Android de başlayıp ikinci seviye olarak ios ta varlığını sürdürüyor.

Banners app ios uygulamasının en kısa sürede çıkmasını ben de sabırsızlıkla bekliyorum. Çünkü potansiyel üyeler bekliyor 🙂

Banners App Uyarılar Hatalar ve Öneriler

 • Üye olurken mutlaka gerçek adınızı ve soyadınızı kullanın
 • Birden fazla hesap kullanmayın, tespit edildiğinde tüm hesaplarınız kapatılır.
 • Banners App Kullanıcı adınızda rakam kullanın (örnek ahmet2018)
 • Uygulamayı kullanırken ekran kilidini açmadan bildirim olarak sizin için yeni bir banner var bildirimini görmeniz gerekiyor
 • Eğer ekran kilidini açtığınızda reklam gözükmüyorsa resimlerdeki gibi yenile tuşuna basın. Yeni reklamlar yüklenecektir.

Banners App Nedir Son Sözler Ek bilgiler

Makalemi okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım sorularınıza cevap bulmuşsunuzdur. Aklınıza takılan soruları yada fikirleri lütfen yorum olarak belirtin. Ayrıca faydalı linkleri aşağıda paylaşıyorum. Uygulamayı kuracak olanlar yada kurmuş ama henüz hiç alt üyesi olmayanlar red555 referansı ile üye olurlarsa sevinirim.

Herkese mutlu yarınlar dilerim. Saygılarımla…

Hemen Paylaş
blank

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın