fbpx

Yatırımsız Para Kazandıran Madencilik Siteleri

Galiba artık herkes Bitcoin madenciliğini az çok biliyor. Tabi pc den veya madencilik için geliştirilmiş özel cihazlara yatırım yaparak Bitcoin veya alt coin madenciliği yapmak artık pek karlı bir iş değil. Bu makalede yatırım yapmadan azda olsa para kazanabileceğiniz En İyi Cloud Madencilik sitelerini sizlerle paylaşacağım.

Bu listede yer verdiğim tüm siteleri şahsen kullanıyorum ve bir çoğundan ödeme aldım. Sitelere yatırım yapan kişi sayısı çok fazla ama ben hiç bir site için yatırım tavsiyesinde bulunmuyorum. Bu tamamen sizin insiyatifinizde olan bir durum.

NOT: Temmuz 2019 itibari ile Bazı siteler ödeme yapmadığından ve/veya sorunlu olduğundan listeden çıkartılmıştır. Yeni açılan siteler de test edildikten sonra eklenmektedir.

Yatırımsız veya Yatırımlı Para Kazandıran En İyi Cloud Mining Siteleri 2019

Evet bu listedeki siteler Ocak 2019 itibari ile çalışmakta ve ödeme yapmakta. Yatırım yapıp yapmamak size kalmış. Ben hiç yatırım yapmadan da para kazanabileceğiniz siteleri paylaşacağım. İşte 2019 un En İyi Bitcoin ve Alt Coin Bulut Madencilik Siteleri.

Yatırım Yaptığım ve Ödeme Aldığım Madencilik Siteleri

Mizes Cloud Mining

Norveç merkezli resmi bir Cloud Mining şirketi. Ben 8 kez ödeme aldım. Ödemeler ortalama 4-5 saat içerisinde yapılıyor. Yaklaşık bir yıldır faaliyette.

Mizes Sitesine Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz

Dual Mine Cloud Mining

Dual Mine İngiltere merkezli resmi bir Cloud Mining şirketi. Yeni üyeler için çeşitli kampanyalar mevcut.

Dual Mine Sitesine Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz

Aluxc Cloud Mining (Şahsen Ödeme Almadım!)

Aluxc merkezi Şişli İstanbul da olan bir türk cloud mining sitesi. Çeşitli alanlarda bir kaç yıldır faaliyet gösteren şirket son bir yıldır bu alanda da hizmet vermekte. Şu ana kadar ödeme sorunu yaşayan olmadı.

Aluxc Sitesine Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz

Yatırımsız Para Kazanabileceğiniz Cloud Mining Siteleri

Aşağıda vereceğin sitelerden ödeme aldım ancak yatırım yapmadım. Yukarıda paylaştığım sitelere nazaran daha güvensiz siteler. Risk almak isteyenler yatırım yapabilir. Yatırım yapmadan düşük oranda kazanç sağlamanız mümkün.

 1. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 2. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 3. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 4. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 5. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 6. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 7. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 8. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 9. BTC
 10. ETH
 11. DOGE
 12. LTC

Diğer Cloud Minin Siteler (Yatırım Yapmamanızı Öneririm)

Claymer Company Madencilik Sitesi

Rusya merkezli bir yatırım şirketi. Düzenli ödeme yapıyor, ben 10 dolar kadar yatırım yaptım. Çok yüksek yatırım yapmayın, ne olur ne olmaz. Buradan üye olabilirsiniz.

5- Eobot Çoklu Bulut Madencilik Sitesi

Piyasadaki en eski bulut madenciliği yapan site. Onlarca takliti var, ancak bunlar gerçek şirket olan. Ciddi oranlarda yatırım yapanlar var. 12 saatte bir seçtiğiniz coinden hediye ediyor. Kazım gücünü 24 saatliğine kiralayabiliyorsunuz. 12 aylık kiralayabileceğiniz bir paket çıkardılar. Buradan üye olabilirsiniz.

7- Hash 512 BTC Madencilik Sitesi

Ücretsiz 0.01 TH/s kazım gücü hediye ediyor. Bu kazım gücü günlük 50 satoshi üretiyor. Ayrıca her 10 dakikada bir 10 satoshi hediye ediyor.Minumum para çekme 0.0005 BTC Üye olmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Şimdilik güvenilir olarak gördüğüm siteler bunlar. Liste sitelerin ödeme ve güvenilirlik durumuna göre zaman zaman güncellenecektir. Herkese bol kazançlar. Umarım faydalı olmuştur.

Hemen Paylaş

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın