En İyi Madencilik Siteleri

Yatırımsız Para Kazandıran Madencilik Siteleri

Para Kazanma
Hemen Beğen ve Arkadaşlarınla Paylaş

Galiba artık herkes Bitcoin madenciliğini az çok biliyor. Tabi pc den veya madencilik için geliştirilmiş özel cihazlara yatırım yaparak Bitcoin veya alt coin madenciliği yapmak artık pek karlı bir iş değil. Bu makalede yatırım yapmadan azda olsa para kazanabileceğiniz En İyi Cloud Madencilik sitelerini sizlerle paylaşacağım.

Bu listede yer verdiğim tüm siteleri şahsen kullanıyorum ve bir çoğundan ödeme aldım. Sitelere yatırım yapan kişi sayısı çok fazla ama ben hiç bir site için yatırım tavsiyesinde bulunmuyorum. Bu tamamen sizin insiyatifinizde olan bir durum.

Yatırımsız veya Yatırımlı Para Kazandıran En İyi Cloud Mining Siteleri 2019

Evet bu listedeki siteler Ocak 2019 itibari ile çalışmakta ve ödeme yapmakta. Yatırım yapıp yapmamak size kalmış. Ben hiç yatırım yapmadan da para kazanabileceğiniz siteleri paylaşacağım. İşte 2019 un En İyi Bitcoin ve Alt Coin Bulut Madencilik Siteleri.

Bu iki siteden 1-2 günde ödeme alabilirsiniz. Otomatik kazanmak için paket almanız gerekiyor.

1- Claymer Company Madencilik Sitesi

Rusya merkezli bir yatırım şirketi. Düzenli ödeme yapıyor, ben 10 dolar kadar yatırım yaptım. Çok yüksek yatırım yapmayın, ne olur ne olmaz. Buradan üye olabilirsiniz.

2- Store Hash BTC, LTC, DOGE, USD, ETH Madencilik Sitesi

Bu site üye olduğunuzda ücretsiz kazım gücü ve her 4 saatte bir bonus kazım gücü hediye ediyor. Ben 2 kez ödeme aldım, ortalama 10-15 saatte ödeme yapıyor. Küçük miktarda yatırım yapılabilir, bir yıldır düzenli ödüyor. Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

3- Bonus Mining Madencilik Sitesi

10 Nisan 2019 da yayına başladı. Bir üstte yer alan Store Hash ile aynı tasarım ve işleyişe sahip. Henüz ödeme almadım, yatırım yapmadan hediye kazım gücünü deneyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ücretsiz para kazanmaya başlayabilirsiniz.

4- Mizes Bulut Madencilik Sitesi

Bu site resmi bir kuruluş ve çok ciddi yatırımcıları var. Çeşitli cihaz ve kontrat seçenekleri ile dilediğiniz kripto parada kazım yapabilirsiniz. Yatırım yapmadan 20 MH/s kazım gücü veriyor. Buradan üye olabilirsiniz.

5- Eobot Çoklu Bulut Madencilik Sitesi

Piyasadaki en eski bulut madenciliği yapan site. Onlarca takliti var, ancak bunlar gerçek şirket olan. Ciddi oranlarda yatırım yapanlar var. 12 saatte bir seçtiğiniz coinden hediye ediyor. Kazım gücünü 24 saatliğine kiralayabiliyorsunuz. 12 aylık kiralayabileceğiniz bir paket çıkardılar. Buradan üye olabilirsiniz.

6- Dual Mine BTC ve ETH Madencilik Sitesi

Şu sıralar yatırım yapanların oldukça iyi kazandığı bi site. Başlangıçta hediye kazım gücü ve sosyal medya paylaşımlarınıza ekstra kazım gücü hediye veriyor. Üye olmak için bu bağlantıya tıklayın.

7- Hash 512 BTC Madencilik Sitesi

Ücretsiz 0.01 TH/s kazım gücü hediye ediyor. Bu kazım gücü günlük 50 satoshi üretiyor. Ayrıca her 10 dakikada bir 10 satoshi hediye ediyor.Minumum para çekme 0.0005 BTC Üye olmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

8- Helixx Mine Madencilik Sitesi

Kayıt olduğunuzda verdiği hediye kazım gücü ile günlük 2100  satoshi kazanıyorsunuz. 1 yıllık ve 2 yıllık kontratları mevcut. İyi kazandırıyor ama yatırım yapmak gerekiyor. Risk almak istemeyenler için uygun değil. Buradan üye olabilirsiniz.

9- Mine Active Cloud Mining

13 farklı koinde kazım yapabilirsiniz. Ücretsiz 50 GHS kazım gücü veriyor. Buradan üye olabilirsiniz.

Para Kazandıran Site Tavsiyeleri

Bunların haricinde yatırım yapmadan para kazanacağınız bir kaç siteyi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Şahsen kullanıyorum ve ödeme aldım. Düşük rakamlar ama damlaya damlaya göl olur hesabı 🙂

  1. Para Kazandıran Oyun Farminlaya üye olmak için tıklayın. (ilk ay kazancım 76 TL)
  2. Para Kazandıran Diğer Oyun Madenciye üye olmak için tıklayın. (ilk ay kazancım 38 TL)
  3. Günde bir kaç kez ziyaret etmeniz yeterli. Buradan üye olabilirsiniz.  (ilk ay kazancım 24 TL)

Şimdilik güvenilir olarak gördüğüm siteler bunlar. Liste sitelerin ödeme ve güvenilirlik durumuna göre zaman zaman güncellenecektir. Herkese bol kazançlar. Umarım faydalı olmuştur.

Yatırımsız Para Kazandıran Madencilik Siteleri
4.6 (92.73%) 11 Oy


Hemen Beğen ve Arkadaşlarınla Paylaş

Bir cevap yazın