fbpx

Yatırımsız Para Kazandıran Madencilik Siteleri

Galiba artık herkes Bitcoin madenciliğini az çok biliyor. Tabi pc den veya madencilik için geliştirilmiş özel cihazlara yatırım yaparak Bitcoin veya alt coin madenciliği yapmak artık pek karlı bir iş değil. Bu makalede yatırım yapmadan azda olsa para kazanabileceğiniz En İyi Cloud Madencilik sitelerini sizlerle paylaşacağım.

Bu listede yer verdiğim tüm siteleri şahsen kullanıyorum ve bir çoğundan ödeme aldım. Sitelere yatırım yapan kişi sayısı çok fazla ama ben hiç bir site için yatırım tavsiyesinde bulunmuyorum. Bu tamamen sizin insiyatifinizde olan bir durum.

Son güncelleme: 30 Ekim 2019

Yatırımsız veya Yatırımlı Para Kazandıran En İyi Cloud Mining Siteleri 2019

Evet bu listedeki siteler Ocak 2019 itibari ile çalışmakta ve ödeme yapmakta. Yatırım yapıp yapmamak size kalmış. Ben hiç yatırım yapmadan da para kazanabileceğiniz siteleri paylaşacağım. İşte 2019 un En İyi Bitcoin ve Alt Coin Bulut Madencilik Siteleri.

Yatırım Yaptığım ve Ödeme Aldığım Madencilik Siteleri

Sadece 2019 yılında onlarca mining sitesi açıldı, bazılarını tanıttık bazılarını hiç tanıtmadık. 1 yıldır düzenli ödeme aldığımız 2 siye Mizes ve Dualmine siteleridir. Ne kadar yatırım yapacağınız sizin insiyatifinizde, iki site içinde ödeme sorunu yaşaya olmadı.

Güvenilir Şirket Exorion

Exorion bir yatırım şirketi. Yani şirket topladığı fonlar ile çeşitli borsalarda yatırımlar yapıp karının büyük bir kısmını yatırımcılarına dağıtıyor. İki aydır düzenli ödeme yapıyor. En güvenilir sitelerden birisi ancak yatırım oranları biraz yüksek. Bütçeniz uygunsa yatırım yapabilirsiniz. Kayıt linki için tıklayın.

Mizes Cloud Mining

EN ÇOK PARA KAZANDIRAN ŞİRKET BU. Norveç merkezli resmi bir Cloud Mining şirketi. Ben 8 kez ödeme aldım. Ödemeler ortalama 4-5 saat içerisinde yapılıyor. Yaklaşık bir yıldır faaliyette.

Mizes Sitesine Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz

Dual Mine Cloud Mining

Dual Mine İngiltere merkezli resmi bir Cloud Mining şirketi. Yeni üyeler için çeşitli kampanyalar mevcut.

Dual Mine Sitesine Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz

One Coins Yatırım Sitesi (Yeni)

Bu site ingiltere merkezli ve 29 ekim 2019 da faaliyete başladı. Bu gün sitenin 2. günü ve şimdilik ödeme yapıyor. Tavsiyem çok yüksek yatırım yapmamanız yönünde. İkinci husus ise Payeer veya DOGE yatırımı yapın. Payeer hesabınız var ise Payeer numaranızla yada DOGE cüzdan adresinizle kayıt olun. Günlük çekim yapabilirsiniz. (Diğer coinler ile yatırım yapmayın!)

Açılan sayfada DOGE cüzdan numaranızı veya P ile başlayan Payeer hesap kimliğinizi yapıştırıp SUMBIT demeniz yeterli. Kayıt olduktan sonra MAKE DEPOSIT bölümünden istediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

VEKX GLOBAL LLC Yatırım Şirketi

Site amerikan merkezli bir şirkete ait ve Eylül ayından beri faaliyette. Resmi bir şirket ancak yinede çok yüksek oranlarda yatırım yapmanızı önermem.

Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Yatırımsız Para Kazanabileceğiniz Cloud Mining Siteleri

Aşağıda vereceğin sitelerden ödeme aldım ancak yatırım yapmadım. Yukarıda paylaştığım sitelere nazaran daha güvensiz siteler. Risk almak isteyenler yatırım yapabilir. Yatırım yapmadan düşük oranda kazanç sağlamanız mümkün.

Hash Leak sitesi henüz yeni bir site. Ücretsiz 150Gs/h ve referansların içinde ücretsiz Gs/h veriyor. Yatırımsız veya düşük yatırımla deneyin. Kayıt olmak için tıklayın.

Hash Vision sitesi de yeni bir site. Yatırımsız 150Gs/h veriyor. İsterseniz az miktarda yatırım yapabilirsiniz. Kayıt olmak için buraya tıklayın

Set Mine yatırımsız ve yatırımlı para kazanabileceğiniz yeni bir cloud mining sitesi. Yatırım yapmadan düşük oranda kazanç elde edebilirsiniz. İsteyenler düşük oranda yatırım yapabilir. Üye olmak için buraya tıklayın

Eobot Çoklu Bulut Madencilik Sitesi

Piyasadaki en eski bulut madenciliği yapan site. Onlarca takliti var, ancak bunlar gerçek şirket olan. Ciddi oranlarda yatırım yapanlar var. 12 saatte bir seçtiğiniz coinden hediye ediyor. Kazım gücünü 24 saatliğine kiralayabiliyorsunuz. 12 aylık kiralayabileceğiniz bir paket çıkardılar. Buradan üye olabilirsiniz.

Şimdilik güvenilir olarak gördüğüm siteler bunlar. Liste sitelerin ödeme ve güvenilirlik durumuna göre zaman zaman güncellenecektir. Herkese bol kazançlar. Umarım faydalı olmuştur.

Hemen Paylaş
blank

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın