fbpx

Farminla Oyunu İle Para Kazanma

En İyi Para Kazandıran Siteler arasında yer alan farminla oyunu ile nasıl ve ne kadar para kazanacağımızı inceleyeceğiz. Farminla oyunu yerli ve dürüst bir site. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ödeme almadığım hiç bir site ve uygulamayı tanıtmıyorum. Bu nedenle ödeme alamama endişesini kafanızdan atabilirsiniz. Farminla oyunu kazanç detaylarına geçmeden önce oyundan biraz bahsedelim.

GARANTI PARA KAZANDIRAN SATILIK OYUN HESAPLARI

Güncel Oyunlar İçin Yatırımsız Para Kazandıran Tüm Oyunlar 2019 Yazımızı Takip Edebilirsiniz!

Reklam geliri ile para kazanabileceğiniz siteler

Bir çok oyun Google Adsense politikalarına aykırı davrandığından, kapandı yada ödeme yapmıyor. Liste ödeme yapan siteleri barındıracak şekilde düzenli aralıklar ile güncellenmektedir!

SON GÜNCELLEME: 31 Ağustos 2019

Kazanç Bahçesi Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

PisiPisicik Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

Farminla Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

Hain Avla ya Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

Cowlook Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

Para Sitesine Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

Farm Merry ye Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

Farminla Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır?

Farminla oyunu online olarak oynanan ve oyunu oynadığınız sürece, sitenin reklam gelirinden pay aldığınız bir sistemdir. Siteye yatırım yapmanıza gerek yoktur. Farminla oyunundan para kazanmak için her gün siteye giriş yapmanız yeterlidir. Yapısal benzerlikten ötürü bu tarz siteler çiftlikbank ve benzeri dolandırıcılık siteleri ile karıştırılsada gerçekte benzer hiç bir yanları yoktur. Az öncede söylediğim gibi oyundan para kazanmak için yatırım yapmanıza gerek yoktur. Para yatırmadığınız içinde kandırılma, dolandırılma gibi bir durum mümkün değildir.

Oyun Nasıl Oynanır?

Oyuna başladığınızda size temsili olarak bir adet koyun verilir. Koyunun yaşam süresi 180 saattir. Koyuna yem verdiğiniz müddetçe koyunun yaşam süresi azalmaz ve yemin özelliğine göre süt-et-yün üretir. 180 saatlik can gayet yeterlidir. Günlük 6 saat koyunu beslememe hakkınız olur. (Ne olursa olsun koyun aç kaldığında canından düşmeye başlar.)

Koyun ölürse ne olur?

Koyun öldüğünde o güne kadar topladığınız Level Puanları ve deponuzdaki satın aldığınız yemler aynısı gibi kalır. Ancak, değerlendirmediğiniz puanlarınız ve o ay sisteme kazanç elde etmek için gönderdiğiniz tüm puanlar silinir. Tekrar koyunu canlandırıp oyuna dönebilirsiniz.

Özetle yapmanız gereken çok kısa bir süreliğine siteye girip koyunu beslemekten ibaret.

Farminla Oyunu İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Oyundan elde edeceğiniz gelir sitenin o ayki Google reklamlarından elde ettiği gelire bağlıdır. Site yönetimi reklam gelirini gayet şeffaf bir şekilde her 5 günde bir kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Site henüz yeni olmasına rağmen reklam geliri aylık 10 bin liranın üzerinde. Mart ayı itibari ile 30 bin lirayı aşmasını öngörüyorum. (Yeni siteler Google reklamlarında ilk bir kaç ay düşük tıklama başı gelir elde ediyor.)

Bu şartlarda Aralık 2018 kazancım 75 TL vergi kesintisi ile net 62 TL oldu. Aralık aynın site için 2. ay olduğunu düşünürsek ilerleyen günlerde aylık 150-200 TL para kazanılabilir diyebiliriz. Eğer referansda getiriyorsanız daha yüksek gelirlerde elde edebilirsiniz.

Farminla Oyunundan Paramı Nasıl Çekerim?

Farminla oyunu yukarıdada bahsettiğim gibi reklam gelirini kullanıcılarına dağıtıyor. Google reklam geliri ödemeleri yaklaşık sonraki ayın 15 ila 20si arasında yapıldığından, oyundan o ay kazandığınız parayı sonraki ayın 20si ila 25i arasında banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Farminla Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

Diğer Para Kazandıran Oyun hakkındaki makaleme buradan ulaşabilirsiniz.

Para kazandıran çeşitli site ve uygulamaların videolarını Youtube Kanalımdan takip edebilirsiniz.

Hemen Paylaş

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın