fbpx

Friendship Wallet Uygulaması İle Para Kazanmak

Friendship Wallet Uygulaması Mart 2018 de geliştilmeye başlandı ve Ağustos 2018 de tüm dünyaya tanıtıldı. Uygulama para kazanmak için geliştirilmiş en iyi uygulama olduğunu idda ediyor. Öyleki tüm kullanıcılarına günlük 100 dolar ve aylık 3000 dolar kazanma imkanı veriyor. Şimdi fazla kafa karıştırmadan Friendship Wallet Uygulamasının nasıl kullanıldığına ve ayda 3.000 dolar kazanmak için neler yapmak gerektiğine göz atalım.

Friendship Wallet Nedir?

Basitçe söylemek gerekirse reklam gelirlerinin tamamını kullanıcılarına dağıtan bir mobil uygulama diyebiliriz. Friendship Wallet, benzeri uygulamalardan farklı olarak bir kaç kazanç sistemini bünyesinde barındırıyor.

Friendship Wallet Ne Kadar Para Kazandırır?

Ne kadar para kazanacağınız biraz size kalmış. Uygulamada ne kadar vakit geçirirseniz ve referans gücünüz ne kadar yüksekse o kadar çok para kazanırsınız. Friendship Wallet Uygulaması size 5 farklı yöntemle para kazandırıyor.

 • Telefonun ekran kilidini açtığınızda görünen reklamlardan para kazanırsınız.
 • Uygulama içerisinde yer alan video reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.
 • Uygulama içerisinde yer alan 3. taraf anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.
 • Yine uygulama içerisinde önerilen diğer uygulamaları indirerek ve kullanarak para kazanabilirsiniz.
 • 4 basamaklı şekilde referanslarınızdan aynı oranda kazanç sağlarsınız.

Gördüğünüz gibi bu uygulama para kazandıran diğer mobil uygulamaların farklı özelliklerinin tamamını barındırıyor. Friendship Wallet ile para kazanmak hiç olmadığı kadar kolay.

Friendship Wallet Referans Sistemi

Friendship Wallet Uygulaması 4 basamaklı bir referans sistemi kullanıyor ve tüm referanslarınızdan eşit kazanç imkanı sunuyor. Potansiyel olarak siz ve sizin ekibinizdeki her bir üye 10 ar üye eklediğinde potansiyel kazancınız 11.000 dolardır. Ayrıca uygulamaya referans kodu (invitation code) girerseniz %25 daha fazla kazanıyorsunuz.

Buda sizin ekip kurmanızı kolaylaştırıyor. Çünkü uygulamayı tesadüfen indiren bir kişi için bile referans kodu gerekli. Eğer sosyal medyada gerekli tanıtımı yaparsanız oldukça büyük bir ekiple oldukça yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Friendship Wallet Uygulaması Kurulumu

Friendship Wallet Uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı tıklayınBazı telefonlarda link sizi Google Play e yönlendirmeye biliyor. Bu durumda Google Play de Friendship Wallet araması yapın ve uygulamayı indirin.

Uygulamayı indirdikten sonra Facebook veya Google hesabınızla bağlanabileceğiniz gibi yeni hesap oluştur butonuna tıklayarak tüm alanları kendiniz de doldurabilirsiniz. (Ödeme sorunu yaşamamak için tüm alanlara doğru bilgi girin)

Uygulama açıldığında eğer davet bağlantısını kullanmadıysanız sizden invitation kodunu girmenizi isteyecek. Gireceğiniz kod: red555

Dilerseniz ayarlar (settings) bölümünden (lockscreen) seçeneğini kapatarak ekran kilidi reklamlarını engelleyebilirsiniz.

Withdraw bölümünden kazandığınız parayı çekebilirsiniz.

Friendship Wallet Ödeme Yöntemleri

Uygulamadan kazandığınız parayı şu an için 6 farklı yöntemle çekebilirsiniz. Para çekme yöntemleri şu şekilde,

 1. PayPal
 2. Payoneer
 3. TrueMoney
 4. LightningStoreRewards
 5. Online Shopping
 6. Banka Transferi

Ödeme dönemi ay içerisinde farklı günlerde gerçekleştirilmekte. Bu biraz google ve diğer reklam şirketlerinin firmaya ödeme yapması ile alakalı. Google genelde her ayın 3ü ila 7si arasında ödeme yapıyor. En kötü ihtimalle her ay bir kez ödeme alabilirsiniz.

Diğer Uygulamalardan Farkı Neler?

 • Banners App ve Pivot gibi bu alanda popüler uygulamalardan en önemli farkı kazanç sınırlamasının olmayışı. Potansiyel olarak ayda 11 bin dolar kazanma şansınız var.
 • Diğer uygulamalardan farklı olarak kendi reklamlarını değil, reklam geliri en yüksek olan Google Adsense gibi şirketlerle çalışıyor olması.
 • Sadece ekran kilidi reklamı veya haber okuma geliri değil, 4 farklı yöntemle etkili kazanç sağlaması.
 • Referans gelirinin kalıcı ve diğer uygulamalardan çok daha yüksek oluşu.
 • Kazancınızı anlık olarak görüyor oluşunuz. Ayrıca dünyada kaçıncı sırada olduğunuzu ve diğer üyelerin ne kadar para kazandıklarını da görüyor oluşunuz.
 • Ödeme yöntemlerinin daha kullanışlı oluşu. Uygulamanın kendi Kripto Parası ile değil dolar üzerinden ödeme yapıyor oluşu.

Friendship Wallet İçin Son Değerlendirme

Bana göre ek kazanç elde etmek isteyenler ve network sistemine aşina olanlar için bulunmaz fırsat. Özellikle kalabalık bir çevreniz veya sağlam bir sosyal medya gücünüz varsa sakın kaçırmayın derim. Bence liseliler için gerçekten büyük bir fırsat. Okulda hemen herkesin birbirini tanıdığını düşünürsek, sadece 10 arkadaşınıza davet göndermeniz size kısa bir süre sonra her ay düzenli 5 bin liradan fazla para kazandıracaktır.

Uygulamanın vaat ettiklerini göz önüne alırsak emek vermeye değer. Makalenin açıklayıcı olduğunu umut ediyorum. Şimdiden herkese bol kazançlar.

Hemen Paylaş
blank

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın