fbpx

Güvenilir Yatırım Sitesi

MIZES ARTIK ÖDEME YAPMIYOR (27.03.2020)

Bitcoin ve alt coinlere yönelik bireysel madencilik yatırımlarının yanında son yıllarda şirket bazlı madencilik şirketleri de oldukça çoğaldı. Ancak bu tarz sitelerin bir çoğu gerçekte madencilik yapmayan ve yatırım toplayıp bir süre sonra kapanan siteler. Bu yazıda bir yıldır faaliyette olan ve sorunsuz ödeme yapan Norveç merkezli bir siteyi tanıtacağım.

GÜNCELLEME: 03 KASIM 2019 – Şu ana kadar yaklaşık 350 dolar çekim yaptım. Hiç bir problem yok!

Sitenin en önemli özelliği yasal bir şirket oluşu ve gerçekte Bulut Madenciliği yapıyor olması. Şirket bilgileri sitede yer almakta ayrıca madencilik için kullanılan serverların yer aldığı şirket binası canlı yayın ile izlenebilmekte. Şimdi Mizes kayıt olma, yatırım yapma, para kazanma ve para çekme işlemlerini adım adım göz atalım.

Ödeme Kanıtları!

Toplam Yatırım: 34 $

Çekilen Toplam Tutar: 340 $

3 Kasım 2019 Ekran Görüntüsü (ödeme ekranı)

Kayıt Olma

Bu bağlantıya tıklayarak siteye kayıt olabilirsiniz.

mizes kayıt olma

Resimde görüldüğü gibi kullanıcı adı, şifre ve mail bilgilerinizi doldurup kullanım şartlarını kabul edin. Doğrulama kodunu yazarak kayıt işlemini tamamlayın.

mizes dil değiştirme

Sağ üst köşede yer alan Flag seçenekleri ile site dilini değiştirebilirsiniz.

Yatırım Yapma

Bu bağlantıya tıklayarak siteye kayıt olabilirsiniz.

Yatırım yapmak için Denge sekmesine tıklayın. Burada belirtilen 10 farklı ödeme yöntemi ile yatırım yapabilirsiniz. Ödeme gönderdiğiniz sisteme göre yatırım hesaba geçme süresi değişiklik gösterebilir. PAYEER ve Perfect Money ile anında ödeme yapabilirsiniz. Yatırım yaptığınız coin türü ile kazım yaptığınız yani para kazandığınız coin türü ilişkili değildir. Yani BTC olarak yatırım yapıp ETH kazanabilirsiniz.

BTC gibi bir coin ile ödeme yaparsanız, yatırımınızın durumunu resimde gösterilen alandan takip edebilirsiniz.

Para Kazanma

Ödemeniz hesabınıza geçtikten sonra kazım gücü satın alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için Satın Alma Güç sekmesine gelin. Burada 3 farklı kazım gücü seçeneği mevcuttur. Hangi kazım gücünü alırsanız o seçenekte yer alan coin türlerinde kazım yapabilirsiniz.

Kazım Gücü Alma

Bu bağlantıya tıklayarak siteye kayıt olabilirsiniz.

SHA-256 alırsanız BİTCOİN, BİTCOİN CASH, PEERCOİN ve DİGİBYTE kazanabilirsiniz.

SCRYPT alırsanız LİTECOİN, SYSCOİN ve DOGECOİN kazanabilirsiniz.

ETHASH alırsanız ETHEREUM ve ETHEREUM CLASSİC kazanabilirsiniz.

Kazanılacak Coin Türü Seçme

Kazım gücü satın aldıktan sonra Madencilik sekmesini tıklayın. Satın aldığınız kazım gücü tabında kazım yapmak istediğiniz coin türünü seçin. Burada tek bir coin kazımı yada satın aldığınız pakete dahil tüm coinleri aynı anda kazabilirsiniz. Toplam kazım gücünüzü %100 olarak düşünerek dilediğiniz coin türüne oran çubuğu yardımı ile kazım yaptırabilirsiniz.

Para Çekme İşlemleri

Mizes sitesinde kısıtlama olmaksızın para çekimi yapabilirsiniz. Ödemeler ortalama 2 saat içerisinde yapılır. Gün içerisinde ödeme alt limitini aştığınız sürece birden fazla ödeme talep edebilirsiniz.

Coin Takas İşlemi

Birden fazla coin türünde kazım yapıyorsanız veya farklı nedenlerle birden çok coin bakiyeniz var ise bunları USD ye çevirebilirsiniz. Unutmayın takas işlemi ile sadece dolar satın alabilirsiniz. Takas işlemi için Dence sekmesinde Döviz tabına tıklayın ve takas etmek istediğiniz coin türünü seçin. Takas USD butonuna tıkladığınızda takas işlemi gerçekleşir.

Takas işlemi kazandığınız coinler ile yeniden Kazım Gücü satın alacağınız zaman oldukça işe yarar bir sistem.

Hesabınıza Para Çekme

Hesabınıza para çekmek için Denge sekmesinde Çıkartma tabına tıklayın. Çekim yapmak istediğiniz coin türünü veya USD yi seçip tutarı girin. Para çekme butonuna tıklayarak hesabınıza para çekme işlemini tamamlayın.

Her coin için farklı minumum ödeme tutarları mevcut olduğundan dilerseniz mevcut coininizi ödeme alt limiti daha düşük bir coine çevirip öyle çekebilirsiniz.

Yatırım Yapabileceğiniz Ödeme Yapan Diğer Madencilik Siteleri

Güvenilir Şirket Exorion

Exorion bir yatırım şirketi. Yani şirket topladığı fonlar ile çeşitli borsalarda yatırımlar yapıp karının büyük bir kısmını yatırımcılarına dağıtıyor. İki aydır düzenli ödeme yapıyor. En güvenilir sitelerden birisi ancak yatırım oranları biraz yüksek. Bütçeniz uygunsa yatırım yapabilirsiniz. Kayıt linki için tıklayın.

One Coins Yatırım Sitesi (Yeni)

Bu site ingiltere merkezli ve 29 ekim 2019 da faaliyete başladı. Bu gün sitenin 2. günü ve şimdilik ödeme yapıyor. Tavsiyem çok yüksek yatırım yapmamanız yönünde. İkinci husus ise Payeer veya DOGE yatırımı yapın. Payeer hesabınız var ise Payeer numaranızla yada DOGE cüzdan adresinizle kayıt olun. Günlük çekim yapabilirsiniz. (Diğer coinler ile yatırım yapmayın!)

Açılan sayfada DOGE cüzdan numaranızı veya P ile başlayan Payeer hesap kimliğinizi yapıştırıp SUMBIT demeniz yeterli. Kayıt olduktan sonra MAKE DEPOSIT bölümünden istediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz.

Kayıt Olmak İçin Tıklayın

VEKX GLOBAL LLC Yatırım Şirketi

Site amerikan merkezli bir şirkete ait ve Eylül ayından beri faaliyette. Resmi bir şirket ancak yinede çok yüksek oranlarda yatırım yapmanızı önermem. 

Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Siteye yatırım yapmadan ödeme alamazsınız. Kayıt olduğunuzda verilen bonus kazım gücü yatırımınızın üstüne eklenir.

3 Basamaklı Referans sistemi mevcuttur, referans linkinizi ve kazandığınız tutarları Ortaklar sekmesinden takip edebilirsiniz.

Bu bağlantıya tıklayarak siteye kayıt olabilirsiniz.

Ödeme Kanıtı

Kendi hesabıma yapmış olduğum 6 dolar yatırım ve 30 dolar ödeme kanıtını aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

6$ Yatırım ile 30$ Ödeme Kanıtı – Güvenilir Yatırım Sitesi #Mizes
Hemen Paylaş
blank

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın