Hakkımızda

EnİyiHangileri sitesi çeşitli konularda en iyisini araştırıp sizlerle paylaşmak amacı ile kuruldu. Benzer bir çok site olsada, EnİyiHangileri sitesinde yer alan makaleler şahsen tecrübe ettiğim site, firma ve uygulamaları kapsıyor. Yani test etmediğim, kullanmadığım konuları sizlerle paylaşmıyorum.

Başlangıçta film, dizi müzik gibi sanatsal konulara yoğunlaşmış olsamda bu alanlardaki yoğun bilgi kirliliği nedeni ile EnİyiHangileri içeriği 2019 itibari ile daha spesifik konulara ve içinde bulunduğumuz ekonomik şartlar gereği çeşitli para kazandıran iş alanlarında makaleler içerecek.

Öyleki bu alanda videolar paylaştığım En İyi Para Kazanma Yolları Youtube Kanalını da takip etmenizi öneririm. Bu Youtube kanalımda yer alan ve alacak olan videolar ile ilgili EnİyiHangileri.com dada detaylı makalelere yer vermeye çalışıyorum.

Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Gelmiş geçmiş en iyi listeleri mi arıyorsunuz eniyihangileri.com

Her türlü görüş ve önerilerimizi İletişim sayfasından bana iletebilirsiniz.