fbpx

Ödeme Yapan Mining Siteler

Cloud mining Bitcoin ve alt coinlerin değerlenmesi ile yeniden popüler yatırım şekli haline geldi. Son bir yıldır standart bulut madenciliğinin yanı sıra bu şirketlerin bazıları yatırımları kripto para borsalarında değerlendirerek daha yüksek karlar vermeye başladı. Bu listede yatırım yapabileceğiniz Cloud Mining Siteler/Şirketler, Yatırım yapmadan da kazanç sağlayan Cloud Mining Siteler ve daha yüksek karlılık sağlayan, Yatırım Siteleri/Şirketleri paylaşacağım.

NOT: Yeni türk borsasına kayıt olup 1000TL kazanabilirsiniz. Detaylar için buraya tıklayın.

SON GÜNCELLEME: 20 Kasım 2019

Yatırım Yaparak Para Kazanabileceğiniz Siteler/Şirketler

Bu siteler düzenli ödeme yaptıklarından ve yasal kuruluşlar olduklarından ötürü güvenilir olarak kabul edilebilir. Ancak yatırım yapıp yapmamak sizin insiyatifinizdedir. Hiç bir şirket için garanti veremeyiz. Aşağıdaki sitelere şahsen yatırım yaptım, siz de kendi yatırım riskinize kendiniz karar vermelisiniz! Sorularınızı yorum olarak veya WS dan bana yazabilirsiniz.

1- MİZES Cloud Mining

Bu siteyi daha önce iki kez tanıttım. Yaklaşık 1 yıldırda düzenli ödeme alıyorum. Diğerlerinden en büyük farkı daha düşük yatırım oranları ve düşük ödeme alt limitleri oluşu. Aynı gün içerisinde bir kaç ödeme dahi alabiliyorsunuz. Site iki yıldır aktif kullanımda. Norveç merkezli bir şirket ve sadece kendi şirketlerinde ve kendi cihazları ile bulut madenciliği yapıyorlar.

Kayıt olduktan sonra dikkat etmeniz gereken bir kaç husus şöyle. İstediğiniz coin türünde yatırım yaptıktan sonra, kazım gücü satın alırken 3 farklı cihaz seçeneği var. Her cihazın kendi coin türleri var ve hangi cihaz için güç satın alırsanız sadece o coinleri kazabilirsiniz. Şahsen SCRYPT cihazına yatırım yapmanızı öneririm. DOGE ve LTC kazım oranı ve fiyat stabilitesi bakımından diğerlerine göre biraz daha avantajlı gibi. aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

2- DUALMINE Cloud Mining

Bu siteyi de daha önce tanıttım. DualMine halı hazırda en çok kazandıran bulut madencilik sitesi. DualMine hem bulut madenciliği hem de kendi coinin olan bir şirket. Giderek büyüyor ve yeni coin türklerini portföyüne ekliyor. Mizes den farklı olarak ödeme alt limitleri daha yüksek. Ama ödeme problemi yok. Şu anda 9 farklı coin türünde kazım yapabiliyorsunuz. Sitede şu anda X5 kampanyası mevcut. Yani yatırımınızın 5 katı kazım gücü veriyor. Satın alma bölümünde ne kadar yatırımınıza günlük/aylık/yıllık olarak ne kadar kazanç elde edeceğinizi görebilirsiniz.

Orders bölümünden hangi coin türü ile para yatırırsanız, o coin türünde kazım yaparsınız. Şahsi tavsiyen, BTC veya DOGE cinsinden yatırım yapıp, bu coinleri kazmanız. Ek olarak birden çok cinste kazım yapmaktansa tek bir coinde kazım yapın. Örneğin tüm yatırımınızı DOGE olarak yapıp, DOGE Coin kazın. Ödeme alt limiti de en düşük DOGE için. 30 bin doge yatırım için ayda 6500 doge gibi bir rakam kazanırsınız.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

3- Bordeaux Holding Yatırım Sitesi

En Yüksek Kazanç Sağlayan Şirket

Bu siteyi de daha önce tanıttım. Kayıt ve yatırım ile ilgili detaylı bilgilere bu makaleden ulaşabilirsiniz. Bu şirket ingiltere merkezli bir yatırım ve fon yönetim şirketi. Aslında 2 yılı aşkın süredir faaliyette ancak site üzerinden bu yıl yatırım almaya başladı. Şirket diğerleri gibi kendisi bulut madenciliği yapmıyor. Bunun yerine çeşitli borsalarda sahip olduğu portföy yönetimleri ile kazanç sağlıyor.

Şirketin şu anda 8.8 milyar doları aşkın yatırımcısı var. En düşük yatırım tutarı 39 dolar, eğer mümkünse 300 dolarla başlamanızı öneririm. Bunun nedenini detaylı makalede açıkladım. Siteye en az 39 dolar tutarında yatırım yaptıktan sonra yatırım oranınıza göre bir paket seçiyorsunuz ve paket günü bitiminde kazancınız hesabınıza aktarılıyor. Cloud Mining den farklı olarak, yatırdığınız para hala sizin oluyor.

Örnek Hesap: 300 Dolar yatırım yaparsanız, Günde 4.8 Dolar kazanırsınız. 59 gün sonunda toplam bakiyeniz 583 Dolar olur.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

4- Exorion Global Yatırım Sitesi

Exorion Global şirketi de ingiltere merkezli bir yatırım şirketi. Yaklaşık 4 aydır aktif bir şekilde çalışıyor ve ödeme yapıyor. Burda da mantık Bordeaux gibi işliyor. En düşük yatırım tutarı 10 dolar ve ödeme alt limiti de yine 10 dolar. 45, 50, 60 ve 75 günlük paketler mevcut. Yatırım oranınıza göre bu paketlerden birisini satın alabiliyorsunuz. Karınız günlük olarak hesabınıza yansıtılıyor ancak ödemenizi paket gün bitiminde çekebiliyorsunuz.

Standart paket için en düşük yatırım tutarı 10 dolar ve her 15 günde bir yünde 7.5 kar alıyorsunuz. 45 günlük pakette ise günlük yünde 2.8 kar ediyorsunuz. Plus pakette en düşük yatırım 100 dolar ve her ay yüzde 20 kar hesabınıza yatırılıyor. Paket ve yatırım tercihi size kalmış.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

5- VEKX Cloud Mining Sitesi

VEKX Amerika merkezli bir bulut madencilik şirketi. Kendi arazilerinde güneş enerji sistemi ile cloud mining yapıyorlar. Yatırım yapabileceğiniz 3 farklı paketleri mevcut. En düşük yatırım tutarı 20 dolar.

Başlangıç paketi için en düşük yatırım tutarı 20 dolar ve günlük yüzde 1.5 kar sağlıyor. Orta paket için en az 100 dolar yatırmanız gerekiyor ve günlük kar oranı yüzde 2.2. 700 dolar ve üzeri yatırım için günde yüzde 3.7 kar sağlıyor.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

6- ElevationTrade Yatırım Sitesi

Bu site muhtemelen çok uzun süre gitmeyecektir. Kazanç oranları oldukça yüksek. Riske girmek isteyenler 40-50 dolar yatırım yapabilir. Günlük kazanç sağlıyor.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

One Coins Yatırım Sitesi

One Coins Yatırım Sitesi Londa da ofisi olan bir şirket. Önceki 2 site gibi yatırım şirketi olarak çalışıyor ve günlük yüzde 6 kar sağlıyor. Şimdilik düzenli ödeme yapıyor. Yinede çok yüksek oranlarda yatırım yapmamanızı öneririm.

6 KASIM 2019 – ÖDEMİYOR

Yatırımsız Para Kazanabileceğiniz Siteler

Eğer takip ediyorsanız para kazandırdığını idda ederek açılan çok fazla site oluyor ve ne yazıkki bir çoğu ödeme yapmıyor. Bu yüzden vaktinizi boşa harcamamak için bu sitelere fazla yer vermiyorum.

Aşağıdaki cloud mining siteleri henüz yeni denebilir. Bunların dışında günlük coin kazandıran siteleri sitede daha önce paylaştım.

Cloud mining sitelerinin dışında yeni açılan bir site var, reklam gelirinden kazanç sağlama mantığında. İlgilenenler buradaki makaleye bakabilir.

1- Deewe Cloud Mining

Site 10 Kasımda açıldı. Önceki yıllardan aşina olduğumuz bir şablonu var. Önceki sistemleri baz alırsak, bu tarz siteler 3-4 ay gibi bir süre ödeme yapıyor. Site ücretsiz 125Gs/h hediye güç veriyor. İsteyenler az miktarda yatırım yapabilir.

16 Kasım 2019 Ödeme Yapıyor

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

2- Hash Rapid

Site bir aydan fazla süredir yayında olmasına rağmen güven vermediği için tanıtmamıştım. Şaşırtıcı bir şekilde ödeme yaptı. Yinede yüksek oranlarda yatırım yapmanızı önermem. Kayıt olduğunuzda ücretsiz kazım yapmaya başlıyor ve 3 Spin hakkı veriyor. Spin kısmında şansınıza göre bitcoin kazandıktan sonra, Sitede çeşitli paketler var 0.003 BTC lik paket aldığınızda  0.00050 BTC Bonus ve Spin hakkı kazanıyorsunuz. İsterseniz bir süre ücretsiz kazım yaptıktan sonra satın alım yapın ve satın alımdan sonra çekim yapın. YÜKSEK ORANLAR YATIRMAYIN!

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

3- SolarMining

SolarMining geçen yıl ekim ayında açıldı ve yaklaşık 6 ay boyunca ödeme yaptı. Sonrasında siteyi kapattılar, 2 gün önce (8 kasımda) site yeniden açıldı. Kazanç oranlarını yükselttiklerini söylüyorlar. Ücretsiz olarak 10 Gs/h veriyor. İsteyenler yatırım yapabilir ancak 20-30 dolardan fazla yatırım yapmanızı önermem.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

4- Uniex Cloud Mining

Site yaklaşık 3 aydır ödeme yapıyor ve uzun süre sorun çıkartmayacak gibi görünüyor. Başlangıçta ücretsiz kazım gücü hediye ediyor. Az miktarda yatırım yapılabilir, şu an için sorunsuz.

Sitede aslında Mizesde olduğu gibi 3 farklı cihaz seçeneği var ancak sadece bir tanesi aktif durumda. Bu seçenekte de 5 farklı coin kazabilirsiniz. Ben LTC kazmanızı öneririm.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

5- Motorace Cloud Mining

Kayıt olduğunuzda 10Gs/h güç veriyor. Bu tarz siteler ortalama 6 ay bir yıl gibi süre ödeme yapıyor. 15-20 dolardan fazla yatırım yapmamanızı öneririm. Dolar kazmanızı öneririm.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

6- Hash Vision Cloud Mining

Sitesi de yeni bir site. Yatırımsız 150Gs/h veriyor. İsterseniz az miktarda yatırım yapabilirsiniz. Ödeme yapıp yapmayacağı belli olmadığı için üç beş dolardan fazla yatırı yapmanızı önermem.

16 Kasım 2019 – İletişim kurdum, ÖDEME YAPMIYOR!

7- Set Mine Cloud Mining

Yatırımsız ve yatırımlı para kazanabileceğiniz yeni bir cloud mining sitesi. Yatırım yapmadan düşük oranda kazanç elde edebilirsiniz. Ücretsiz 100Gs/h veriyor. İsteyenler düşük oranda yatırım yapabilir.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

8- Master Coin Cloud Mining

MasterCoin yeni (19 Kasım) açılan bir site. Site ara yüzü daha önceki yıllarda kullanılan bir yapı. Muhtemelen aynı kişiler tarafından kurulan bir site. Önceki projeler 6-8 ay ödeme yapmıştı. Henüz ödeme kanıtı olmadığınız hatırlatırım. Kayıt olduğunuzda 1000Gs/h kazım gücü ve her saat hediye 1-25 Gs/h arası güç veriyor. En düşük yatırım 1 dolar. 5-10 dolardan fazla yatırmayın.

KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Kasım 2019 itibari ile aktif ödeme yapan siteler bunlar. Listeyi takip ederek yeni sitelerden haberdar olabilirsiniz. Sorularınızı yorum kısmından veya WhatsApp Destek Grubundan yazabilirsiniz.

Hemen Paylaş

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın