fbpx

Para Kazandıran Haber Sitesi

Bu makalede henüz yeni açılan ve size para kazandıracak bir haber sitesini tanıtacağım. Son iki yıldır reklam gelirini kullanıcılarına dağıtan bir çok çevrim içi oyun ve site açıldı. Bazıları uzun soluklu kazançlar sağlarken, bazıları da kapandı yada ödeme yapmadı. Bu site yapısı itibari ile hem uzun soluklu hem de daha yüksek kazanç sağlayacak gibi duruyor.

NOT: Şu anda reklam geliri ile para kazanabileceğiniz tek site bu. Yeni oyun siteleri açılsa da muhtemelen kısa sürede kapanacaktır. Eğer kullanacaksanız bu siteyi kullanın.

Nasıl Kayıt Olunur?

Bu linke tıklayarak sitenin ana sayfasına ulaşabilirsiniz. Resimde de görüldüğü gibi sayfa üst menüsünde kayıt bağlantısı yer almakta. Kayıt sayfasına ulaştığınızda gerekli alanları doldurmanız yeterli. Belirttiğiniz -posta adresine gönderilen onay bağlantısını tıklayarak hesabınızı aktifleştirebilirsiniz. Onay e-postası spam klasörüne düşerse maili güvenli olarak işaretleyin. Çünkü önemli duyurular mail ile yapılıyor.

Kayıt esnasında kullanıcı adı, e-posta ve Ad Soyad kısımları zorunlu alanlar. Ödeme yöntemini ve hesap numaranızı daha sonra da ekleyebiliyorsunuz. Kayıt aşamasındaki ad soyad bilgisi ödeme alacak kişi bilgisi ile aynı olmalı. Eğer hatalı bilgi girdiyseniz adınızı ve ödeme bilgilerinizi profilizden düzenleyebilirsiniz.

Siteye Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

Nasıl Para Kazanılır?

Sitede şu an için tek bir gelir sistemi mevcut. Buda reklam gelirinin kullanıcılara dağıtılması. Sitedeki davranışlarınıza göre puan kazanıyorsunuz ve bu puanlar ay bitiminde paraya çevriliyor. Sitenin Program Şartları detaylı bir şekilde anlatılmış, kullanacak olanların okumasını tavsiye ederim. Site içerisinde reklam tıklanması ile ilgili bir bilgi yer almıyor. Bunun nedeni tıklama teşvikinin reklam firmalarının program şartlarına aykırı oluşu. Ancak kayıt olduktan 1 gün sonra siteden nasıl puan kazanacağınıza dair bir mail alıyorsunuz.

Nasıl Para Çekilir?

Siteden o ay kazandığınız parayı sonraki ayın sonunda alıyorsunuz. Bu program şartlarında şu şekilde belirtilmiş:

 • Puan Kazanılan Ay: 01 Ocak 2020 – 31 Ocak 2020
 • Puanların TL Kuruna Çevrilmesi: 02 Şubat 2020 – 05 Şubat 2020
 • İhlal, Hile ve Kesinti Bildirimi: 15 Şubat 2020 – 20 Şubat 2020
 • Kesinleşen Kazancın Ödenmesi: 28 Şubat 2020 – 2 Mart 2020

Burada belirtilen ihlal, hile ve kesinti; puan kazanımınız ile reklam tıklama tutarlılığınız karşılaştırılarak yapılıyor. Eğer yukarıdaki 5 adımlı mantığa göre kullnım yapmamışsanız bu ihlaller düşülüyor. O yüzden eğer düzgün kullanacaksanız vakit ayırın. Aksi halde kazanç sağlayamazsınız.

Sitede kazandığınız parayı 4 farklı yöntemle çekebiliyorsunuz. Bunlar şu şekilde:

 • Papara (Ödeme alt limiti 30 TL)
 • Payeer (Ödeme alt limiti 10 USD)
 • Havale (Ödeme alt limiti 50 TL)
 • Kripto Para (Ödeme alt limiti seçeceğiniz koine göre değişiyor.)

Nasıl Puan Kazanılır?

Siteden gelen maile göre şu şekilde puan kazanıyorsunuz:

 • Siteye giriş yaptığınızda
 • Haber okuduğunuzda
 • Yorum yaptığınızda
 • Referans getirdiğinizde

Hangi eylemin nasıl ve ne kadar puan kazandırdığı sitede detaylı bir şekilde anlatılmış. Bu puanlara ek olarak aktifliğinize bağlı olarak her puan kategorisi için birde ekstra ödül sistemi mevcut. Bu puanlarda rozet başlığı altında Program Şartları bölümünde detaylı bir şekilde anlatılmış.

Nasıl Kullanılır?

Site yukarıdaki puan çeşitlerinin tümünü içeren bir kullanım mantığı ile çalışıyor. Bu mantığa göre siteyi şu 5 kolay adımı uygulayarak kullanmanız gerekiyor.

 1. Siteye giriş yapın.
 2. Sırayla 3 haber okuyun. (Yani bir habere gidip sayfa tamamen yüklendikten sonra diğer habere gidin. Haberleri aynı adan yada çok hızlı açarsanız sistem sizi spam olarak işaretleyecektir.)
 3. Üçüncü habere bir yorum yazın. (En az 50 harften oluşan yorumlar kabul ediliyor ve kopyala yapıştır yorumlar siliniyor.)
 4. Yorum gönderildikten sonra bir reklama tıklayın.
 5. Açılan reklam sayfasında yaklaşık 1 dakika kalın ve her hangi bir tıklama yapın.

NOT: Bu sıralamayı bir kez yaptığınızda, yeniden yapmak için en az 2 saat bekleyin. Ve bu 5 adımı günde en fazla 5 kez yapın.

Siteye Kayıt Olmak İçin Tıklayın!

Site Hakkında

Site yönetimi projenin yaklaşık 3-4 ay test edilip gelişmiş hainin öyle yayınlanacağını belirtiyor. Yani daha gelişmiş para kazanma yöntemleri ve iyileştirilmiş altyapı ile muhtemelen ocak ayında yayınlanmış olacak.

NOT: Siteyi mümkün olduğunca bilgisayar üzerinden kullanın, mobil versiyonda bazen sorunlar olabiliyor.

NOT: Sitede sağ panelde yer alan yönetici profilinden admine mesaj gönderebilirsiniz.

NOT: Site geliştirme aşamasında olduğu için kural ihlali yapan kullanıcı hesaplarını anında kapatıyor. Önerim tek bir hesap ile kurallara uygun davranın.

Hemen Paylaş

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın