fbpx

Para Kazandıran Tüm Siteler

Aşağıdaki sitelerin hepsi 2019 da yatırımlı veya yatırımsız para kazandıran siteler. İstediğinize ücretsiz üye olup para kazanmaya başlayabilirsiniz.

NOT: (Son Güncelleme: 28 Kasım 2019) Bazı siteler ödeme yapmadığından ve/veya sorunlu olduğundan listeden çıkartılmıştır. Yeni açılan siteler de test edildikten sonra eklenmektedir.

Güncel Mining Siteleri İçin; Ödeme Yapan Mining Siteler Makalesini Takip Edin!

Para Kazandıran Cloud Mining Siteler

Cloud Mining yani bulut madenciliği Bitcoin fiyatlarının yükselmesi ile yeniden popüler hale geldi. Öyleki son yıllarda bir çok şirket Bitcoin ve alt coinler için madencilik işine girişti. Bu yasal ve para kazandıran bir iş olduğundan hiç yatırım yapmadan para kazanmanız biraz zor. Kazansanız da çok düşük rakamlar olacaktır. Ben yüzlerce site denedikten sonra yatırım yapıp ödeme aldığım siteleri sizlerle yaplaşacağım. Yinede çok yüksek yatırımlar yapmanızı tavsiye etmem, sizi sarsmayacak rakamlar da yatırım yapın.

Her ne kadar ödeme alıyor olsamda hiç bir site için garanti vermiyorum. Her yatırımcı kendi risk analizini yapmalıdır.

Sadece 2019 yılında onlarca mining sitesi açıldı, bazılarını tanıttık bazılarını hiç tanıtmadık. 1 yıldır düzenli ödeme aldığımız 2 siye Mizes ve Dualmine siteleridir. Ne kadar yatırım yapacağınız sizin insiyatifinizde, iki site içinde ödeme sorunu yaşayan olmadı.

Güvenilir Şirket Exorion

Exorion bir yatırım şirketi. Yani şirket topladığı fonlar ile çeşitli borsalarda yatırımlar yapıp karının büyük bir kısmını yatırımcılarına dağıtıyor. İki aydır düzenli ödeme yapıyor. En güvenilir sitelerden birisi ancak yatırım oranları biraz yüksek. Bütçeniz uygunsa yatırım yapabilirsiniz. 

Kayıt linki için tıklayın.

Mizes Cloud Mining

En çok para kazandıran cloud mining sitesi bu. Norveç merkezli resmi bir Cloud Mining şirketi. Ben 8 kez ödeme aldım. Ödemeler ortalama 4-5 saat içerisinde yapılıyor. Yaklaşık bir yıldır faaliyette.

Mizes Sitesine Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz

Dual Mine Cloud Mining

Dual Mine İngiltere merkezli resmi bir Cloud Mining şirketi. Yeni üyeler için çeşitli kampanyalar mevcut.

Dual Mine Sitesine Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz

One Coins Yatırım Sitesi (Yeni)

Bu site ingiltere merkezli ve 29 ekim 2019 da faaliyete başladı. Bu gün sitenin 2. günü ve şimdilik ödeme yapıyor. Tavsiyem çok yüksek yatırım yapmamanız yönünde. İkinci husus ise Payeer veya DOGE yatırımı yapın. Payeer hesabınız var ise Payeer numaranızla yada DOGE cüzdan adresinizle kayıt olun. Günlük çekim yapabilirsiniz. (Diğer coinler ile yatırım yapmayın!)

Açılan sayfada DOGE cüzdan numaranızı veya P ile başlayan Payeer hesap kimliğinizi yapıştırıp SUMBIT demeniz yeterli. Kayıt olduktan sonra MAKE DEPOSIT bölümünden istediğiniz kadar yatırım yapabilirsiniz.

ÖDEMİYOR

VEKX GLOBAL LLC Yatırım Şirketi

Site amerikan merkezli bir şirkete ait ve Eylül ayından beri faaliyette. Resmi bir şirket ancak yinede çok yüksek oranlarda yatırım yapmanızı önermem. 

Kayıt olmak için buraya tıklayın.

Yatırımsız Para Kazanabileceğiniz Cloud Mining Siteleri

Aşağıda vereceğin sitelerden ödeme aldım ancak yatırım yapmadım. Yukarıda paylaştığım sitelere nazaran daha güvensiz siteler. Risk almak isteyenler yatırım yapabilir. Yatırım yapmadan düşük oranda kazanç sağlamanız mümkün.

Hash Leak sitesi henüz yeni bir site. Ücretsiz 150Gs/h ve referansların içinde ücretsiz Gs/h veriyor. Yatırımsız veya düşük yatırımla deneyin.  Kayıt olmak için tıklayın.

Hash Vision sitesi de yeni bir site. Yatırımsız 150Gs/h veriyor. İsterseniz az miktarda yatırım yapabilirsiniz. Kayıt olmak için buraya tıklayın

Set Mine yatırımsız ve yatırımlı para kazanabileceğiniz yeni bir cloud mining sitesi. Yatırım yapmadan düşük oranda kazanç elde edebilirsiniz. İsteyenler düşük oranda yatırım yapabilir. Üye olmak için buraya tıklayın

Reklam Tıklayarak Para Kazandıran Siteler

Reklam tıklayarak para kazanmayı Google reklamlarına tıklayarak site gelirini paylaşan siteler ile karıştırmayın. Bu yöntem neredeyse 15 yıldır kullanılan ve gerekli olan bir hizmet. Burada parayı ödeyen sitesini ziyaret etmenizi isteyen kişi veya kurum. Yani örneğin siz bir site açtınız ve bu sitenizin tanıtımını yapmak, google ın gözüne çarpabilmek için günlük kullanıcı sayınızı arttırmak istiyorsunuz. Böyle bir durumda bu reklam tıklama sitelerine tıklama başı bir ücret ödeyerek bunu yapıyorsunuz. Bu alanda da çok fazla site olduğundan ben sadece harcadığınız zamana değecek en güvenilir ve en çok para kazandıran reklam tıklama sitesini seçtim.

AdBTC Sitesi ile Reklam Tıklayarak Para Kazanma

AdBTC Sitesine Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz

Bedava Bitcoin ve Alt Coin Kazandıran Siteler

Bitcoin ve alt coinler uzun süreli bir düşüşün ardından son 8 aydır aralıksız yükselişle yeniden en popüler yatırım aracı olmayı başardı. Aşağıda paylaşacağım siteler ile yatırım yapmadan ücretsiz Bitcoin ETH,LTC,DOGE gibi bir çok coin türü kazanabilirsiniz.

ETH Flash Bedava Ethereum Kazanma Sitesi

Bu site henüz yeni ancak ödeme yapıyor. Yinede yatırım yapmanızı (cihaz satın almanızı önermem). Ücretsiz olarak 5 dakikada bir bedava Ethereum kazanabilirsiniz.

ETHFlash Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Bedava Bitcoin Kazanma

Bedava Bitcoin Kazanabileceğiniz Siteye Buradan Üye Olabilirsiniz

Bedava Ethereum Kazanma

Bedava Ethereum Kazanabileceğiniz Siteye Buradan Üye Olabilirsiniz

Bedava Litecoin Kazanma

Bedava Litecoin Kazanabileceğiniz Siteye Buradan Üye Olabilirsiniz

Bedava DOGE Coin Kazanma

Bedava DOGE Coin Kazanabileceğiniz Siteye Buradan Üye Olabilirsiniz

Bedava Bitcoin Kazanma

Bedava Bitcoin Kazanabileceğiniz Siteye Buradan Üye Olabilirsiniz

Bedava Dolar Kazanma

Bedava Dolar Kazanabileceğiniz Siteye Buradan Üye Olabilirsiniz

Çoklu Coin Kazanma

Çoklu Cooin Kazanabileceğiniz Siteye Buradan Üye Olabilirsiniz

Aşağıda yer alan 7 siteden coin kazanabilmek için önce CoinPot sitesine üye olmanız gerekmekte.

Önce CoinPot sitesine üye olun, ardından aynı mail adresi ile aşağıdaki sitelere üye olun.

  1. Bitcoin kazanmak için
  2. Bitcoin kazanmak için
  3. Bitcoin kazanmak İçin
  4. DOGE kazanmak için
  5. LTC kazanmak için
  6. DASH kazanmak için
  7. BCH kazanmak için

FaucetHub sitesi yakın bir zamanda (Aralık 2019 da) mevcut altyapısını değiştireceğinden linkler kaldırılmıştır.

Para Kazandıran Oyunlar

Son 2 yılın en revaşta olan para kazandıran site modeli Google Adwords reklam gelirini kullanıcılarına dağıtan oyun siteleri. Siteler kullanıcılarını reklamlara tıklamaya teşvik edip kazancın büyük bir kısmını kullanıcılarına dağıtıyor. Ancak son 6 aydır kopya site sayısının artması nedeni ile kötü niyetli site yöneticileri çoğaldı, öte yandan Google bir çok siteyi Adsense politikalarına aykırı davrandığından reklam yayınını durdurdu. Oyunlar genelde çiftlik veya maden mantığı ile ilerlemekte. Her gün reklamlara tıklamakla beraber, para kazanabilmeniz için ay sonuna kadar hayvanınızın ölmemesi veya madeninizin kapanmaması gerekiyor. Oyunlar kullanıcıların online olarak oynadıkları ve oynadıkça sistemin gelirinden para kazandıkları platformlardır. * Kesinlikle sizden para ve diğer sanal paraları talep etmez. Hali hazırda ödeme sorunu olmayan oyunlar aşağıdaki gibidir.

Öneri: Bu oyunların tek geliri sizin tıkladığınız reklam gelirleri olduğundan çok düşük rakamlar kazanabilirsiniz. Türkiye için reklam gelirleri çok düşük olduğundan ve siz günde en fazla 3 reklama tıklayabiliyorken aylık kazancınız ortalama 20-30 TL olur. Bu kazancı elde etmek için harcadığınız zamana değmez, eğer sürekli bilgisayar ulaşımınız var ise Tavsiye Ettiğim Siteler yazımdaki site ve uygulamalara göz atın.

Siteler google tarafından tespit edilip reklam sunumları durduruldu. Bu nedenle şu anda aktif 1 site var.

Reklam Gelirini Dağıtan Oyun Kazanç Bahçesi

Hemen Paylaş
blank

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın