fbpx

Reklam Tıklayarak Para Kazanma

Reklam tıklayarak para kazandıran onlarca site ve uygulama var. Bu makalede verdiğiniz emeğe ve ayırdığınız zamanda değecek En İyi Reklam Tıklayarak Para Kazandıran Site Hangisi onu tanıtacağım. Kendi adıma en az 100 site denedim, ödeme sorunu olmayan ve harcayacağınız zamana göre kazancı ideal olan bu siteyi tanıtmaya karar verdim. Size tavsiyem bir çok site kullanmaktansa vaktiniz oldukça bu siteyi kullanmanız. Site 4 yıldan fazla süredir stabil bir şekilde çalışıyor. Şimdi En İyi Reklam Tıklayarak Para Kazanma Sitesi için kullanım ve kazanç detaylarına bakalım.

Buraya Tıklayarak Siteye Ücretsiz Üye Olabilirsiniz.

Nasıl Para Kazanılır?

4 farklı yöntemle para kazanabilirsiniz.

1- Reklamlara Tıklayarak Para Kazanabilirsiniz

Bu seçenekte 3 farklı alternatifle para kazanmanız mümkün.

  1. Tıkla Kazan. Yani ilgili linki sayfayı açık tutmanız gerekmeden tıklamanız ve belli bir süre beklemeniz yeterli.
  2. Sayfa Görüntüleyerek para kazanabilirsiniz. Yani tıkladığınız linki açılan sayfada süre dolana kadar beklemeniz ve doğrulama yapmanız gerekir.
  3. Otomatik Site Görüntüleme ile para kazanabilirsiniz. Yani otomatik görüntüle linkine tıklayıp siz başka işlerle meşgul olurken bu alandaki tüm siteler sırayla ziyaret edilir.

2- Referanslarınızdan Para Kazanabilirsiniz

Referans linkinizle siteye üye olan tüm kullanıcılardan ömür boyu komisyon kazanırsınız. Komisyon oranınız şu şekildedir; reklamlardan elde ettikleri gelirin %10u ve reklam yayınlamaya harcadıkları tutarın %5i sizin hesabınıza aktarılır.

3- Referanslarınızı Satarak Para Kazanabilirsiniz

Referans linkinizle siteye üye olanlardan kazanç elde edebileceğiniz gibi, bu kazançtan vazgeçip referanslarınızı pazarda satabilirsiniz. Referanslarınızı satabilmeniz için, referansınızın kayıt tarihinden itibaren 1 hafta beklemeniz gereklidir. Referansınız ne kadar aktifse o kadar pahalıya satabilirsiniz. Makul rakamlar isterseniz bir kaç saatte satılır. Sattığınız referansların sizinle bağlantısı kesilir.

4- Referans Satın Alarak Para Kazanabilirsiniz

Nasıl ki referanslarınızı satabiliyorsanız, başkalarının sattığı referanslarıda satın alabilirsiniz. Satın aldığınız referanslar alım anından itibaren sizin referansınız olur. Tıklama kazançlarından %10 ve reklam harcamalarından %5 komisyon kazanırsınız.

Ne Kadar Para Kazanılır?

Yukarıda anlattığım kazanç yöntemlerinin farklılıklarından ötürü bu sorunun net bir cevabını vermek imkansız. Çünkü çok fazla referansınız yada az ama çok aktif referansınız varsa veya çok fazla reklam veren referanslarınız varsa kazancınız çok yüksek olabilir. Bu siteden ayda 1 BTC ye yakın para kazananlar dahi var.

Öte yandan sizin şahsi tıklamalarınızdan ne kadar kazanacağınızı şöyle söyleyebiliriz. Sitede her gün ortalama 2000 satoshi kazanabileceğiniz reklam yayımlanıyor. Bunların tamamı için ayırmanız gereken vakit ortalama 20 ila 40 dakika arası. Buna ek olarak referans gelirleriniz olacak.

Para Nasıl Çekilir?

Sitedeki tüm kazancınız Bitcoin (BTC) cinsinde. Paranızı çekmenin 3 farklı yolu mevcut.

  1. FAUCETHUB Hesabınıza Çekebilirsiniz. Eğer FAUCETHUB Hesabınız Yoksa Buraya Tıklayarak Oluşturabilirsiniz.
  2. Kendi Bitcoin Cüzdanınıza Çekim Yapabilirsiniz. Eğer Kripto Cüzdanınız Yoksa Kripto Para Cüzdanı Oluşturma makalemi okuyun.
  3. Kazancınızı Reklam Veren Hesabına Aktarabilirsiniz.

Buraya Tıklayarak Siteye Ücretsiz Üye Olabilirsiniz.

NOTLAR

  • Bu site reklam tıklayarak en yüksek oranda para kazanabileceğiniz site. Eğer çok iyi bir referans ağınız varsa her ay düzenli olarak ciddi kazanç sağlayabilirsiniz. Ancak referans gücünüz yoksa çok yüksek kazançlar beklemeyin, ancak vaktiniz oldukça ek gelir amaçlı kullanın.
  • Burada kazandığınız bitcoinin daha iyi para kazandığınız sitelere referans çekmek için veya kendi sitenize trafik çekmek için kullanabilirsiniz.
Hemen Paylaş