fbpx

Telegram İle Para Kazanma

Rus programcısı Pavel Durov tarafından Ağustos 2013’te yayın hayatına başlayan Telegram uygulamasını artık hemen herkes biliyor. Bildiğiniz gibi Telegram WhatsApp benzeri çoklu platform desteği sunan, güvenli anlık mesajlaşma servisi. İşte bu çoklu platform desteği sunma özelliği bir çok sistemi kendi içerisinde çalıştırmaya olanak tanıyor. Telegram Botları ile para kazanma bu avantajlardan birisi.

Telegram ile para kazanma aslında Bitcoin ve diğer alt coinler için madencilik sistemine dayanıyor. Ben size yatırım yapmadan her 24 saatte bir bonus Bitcoin alabileceğiniz En İyi 7 Telegram Botunu tanıtacağım. Uygulamayı hiç kullanmıyor bile olsanız ki ben de kullanmıyorum; telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan günde bir kere uygulamayı açıp paylaşacağım Telegram Bitcoin Botlarından günlük bonusunuzu alabilirsiniz.

Telegram Uygulamasını İndir

Android Telefonlar İçin
iPhone Telefonlar İçin
Telegram macOS İçin
Windows İçin Telegram
Telegram Web Uygulaması

En İyi Telegram Bitcoin Kazanma Botları Listesi

İlk 7 Telegram BTC Botu 24 saatte bir bonus butonuna tıkladığınızda size 1BTC ye kadar günlük bonus veriyor. 8.ve 9. Telegram BTC Botu size hediye kazım gücü veriyor ve günlük giriş yapmanıza gerek olmadan otomatik kazanıyor.

Güncelleme: 7 Ağustos 2019: Uzun bir süredir hiç bir bot ödeme yapmıyor. İsteyen kişiler kullanmaya devam edebilir ancak LÜTFEN YATIRIM YAPMAYIN.

Günlük Bonus Veren Telegram Bitcoin Kazanma Botları

 1. Free Bitcoin
 2. BitcoinSmartBot
 3. Start Bitcoin Mining
 4. CoMining Farm
 5. Crypto Mining Bot (DOGE)
 6. Doge Mining Fortune

Ödeme Aldığım Siteler (Yatırımlı)

Bedava Bitcoin Kazanabileceğiniz Madencilik Siteleri

 1. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 2. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 3. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 4. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 5. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 6. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 7. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 8. Yatırımlı Yatırımsız Cloud Mining Sitesi
 9. BTC
 10. ETH
 11. DOGE
 12. LTC

Bazı botlardan çekim yapabilmeniz için cihaz almanız ve bazı botlardada yatırım yapmanız gerekiyor. Eğer küçük miktarda yatırım yapabiliyorsanız yapın. Yok eğer yatırım yapamıyorsanız bir süre günlük bonusları toplayıp o kazançla cihaz alabilir ve paranızı çekebilirsiniz.

Hemen Paylaş

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.