fbpx

Ücretsiz Game of Thrones İzle

30 Ekim 2019 – Bölümlerin yayınlandığı site Telif Hakları kapsamında yayından kaldırılmıştır. İlginize teşekkür ederiz.

Tüm dünyanın tutkunu olduğu efsane dizi Game of Thrones un 8. ve final sezonun yayınlandı. Ancak ülkemizde Game of Thrones tek bir ücretli platform üzerinden izlenebiliyor. Bunun yanı sıra sizlere Game of Thrones un 8. sezonu ile birlikte diğer 7 sezonu da izleyebileceğiniz En iyi Game of Thrones izleme Sitesi ni tanıtmak istiyorum.

Game of Thrones 8. Sezon izle

Game of Thrones 8. Sezonu Aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 8. Sezon izle
Game of Thrones 8. Sezon izle

Game of Thrones 8. Sezon Hakkında

Game of Thrones 8. sezon ile ekranlara döndü. Game of Thrones yeni sezon birçok yerde online ve ücretsiz yayınlanmasının ardından tüm dünyada internet kullanımı anlık olarak yükseldi. Birlikte Game of Thrones 8. sezonu 1080p, full hd ve türkçe olarak izleyelim. Game of thrones yeni sezon bazı kişilerde hayal kırıklığı bazı kişilerde ise büyük bir heyecanla karşılandı. Game of thrones 8. sezon konusu: Yedi Westeros Krallığı ile ötesindeki topraklar arasında sekiz bin yıl durduktan sonra, kaçınılmaz olan nihayet gerçekleş Duvar yıkıldı! Daenerys Targaryen in ejderhası Viserion un yeniden canlandırılmış cesedine monte edilmiş, Gece Kralı eski surlarla tahrip edildi ve Eastwatch-by-the-Sea kalesini yok etti. Ölülerin ordusu, şimdi Beyaz Yürüyüşçülerin yanı sıra 100.000 den fazla ağırlığa sahipken, sonsuza dek sürecek başka bir Uzun Gece olacak bir kış getirerek doğruca Kuzeye doğru ilerliyor. Ne yazık ki, Yedi Krallık taki politik ve askeri çatışma henüz bitmedi. Beş Kral Savaşın sona ermesine rağmen, Demir Taht ın kontrolüne hala karşı çıkıyor. King s Landing de, kendini ideal yöneticiden daha az kanıtlamış olmasına rağmen, Kraliçe Cersei Lannister, Demir Tahtta ne pahasına olursa olsun kalmaya kararlı.

Game of Thrones 7. Sezon izle

Game of Thrones 7. Sezonu Aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 7. Sezon izle
Game of Thrones 7. Sezon izle

Game of Thrones 7. Sezon Hakkında

Demir taht üstüne kurulan oyunlar tüm hızıyla devam ederken Westeros ve Essos halklarını bekleyen çok daha ölümcül bir tehlike artık kapıdadır… Soluksuz izleyeceğiniz “Game of Thrones” yedinci sezon sizlerle!

Ak Gezenler duvara doğru yürümeye devam ederler. Bran da Westeros’a geri dönmek için duvara gelir ve burada Gece Nöbeti’nin yeni kumandanı Dolorous Edd ile tanışır

Game of Thrones 6. Sezon izle

Game of Thrones 6. Sezonu Aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 6. Sezon izle
Game of Thrones 6. Sezon izle

Game of Thrones 6. Sezon Hakkında

Ejderhası tarafından Dothraki topraklarının güney sınırına terk edilen Daenerys,Meereen’e dönmenin yollarını aramaktadır…

Daenerys, Dothrakiler tarafından kaçırılıp tapınağı yaktıktan sonra Meereen’e döner. Theon Greyjoy, Demir Adalar’a gider ve babası öldükten sonra ablasıyla Meereen’e kaçarlar. Arya Stark’ın körlüğü geçtikten sonra iyi bir eğitim alıp Westeros’a döner. Cersei, Baelor Septi’ni çılgınateşle havaya uçurur; Margaery, Loras, Lancel, Kevin Lannister ölür. Jon Snow dirildikten sonra Kuzey güçlerini toplayıp Winterfell’a saldırır ve kazanır. Bran Stark, Üç Gözlü Kuzgunolur ve görüşlerinde Jon’un gerçek annesinin kim olduğunu öğrenir. Lannisterlara karşı Dorne ve Yüksekbahçe birleşir. Daenerys müttefikleriyle Westeros’a yelken açar.

Game of Thrones 5. Sezon izle

Game of Thrones 5. Sezonu Aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 5. Sezon izle
Game of Thrones 5. Sezon izle

Game of Thrones 5. Sezon Hakkında

Meereen’de hüküm süren Daenerys Targaryen,ejderhalarını kontrol etmekte zorlanmaya başlamıştır.Ramsay Bolton’un Kışyarı’ndaki zalim hakimiyeti devam etmektedir…

Meereen’de Daenerys Targaryen, isyancılarla uğraşırken ciddi kayıplar verir. Bir suikast girişimi esnasında ejderhası Drogon’un sırtına biner ve uzaklaşır. Stannis, Duvar’da hakimiyetini korur. Danışmanı Melisandre’nin tavsiyesi üzerine kızını yakarak Işık Tanrısı’na kurban eder. Cersei Lannister, din taraftarı İnanç’ı şehre getirerek yönetimin önemli kısmını devreder. Arya Stark, Braavos’a giderek çok yüzlü adamlara katılmak ister. Jon Snow, Gece Nöbetçileri tarafından hain damgası yiyerek hançerlenir ve ölüme terk edilir. Cersei, günahlarının bedeli için şehir içinde çıplak halde dolaştırılır. Arya kör olur, Daenerys ise Dothraki tarafından kaçırılır.

Game of Thrones 4. Sezon izle

Game of Thrones 4. Sezonu Aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 4. Sezon izle
Game of Thrones 4. Sezon izle

Game of Thrones 4. Sezon Hakkında

Kralın Toprakları’nda düğün hazırlıkları başlamıştır. Daenerys Targaryen ise doğu kıtasında güçlenmeye devam etmektedir.

Joffrey, kendi düğününde zehirlenip öldürülür, Cersei ise bunun sorumlusunun Tyrion olduğunu söyler ve tutuklattırılır. Sansa, şehirden Serçeparmak’ın yardımıyla kaçar. Dövüşle yargılanmayı talep eden Tyrion’ın şampiyonu, intikam arzusuyla yanıp tutuşan Oberyn Martell olur. Yargılanma gününde Oberyn ölür, Tyrion ise ölüme mahkum edilir, babasını okla vurarak şehri terk eder. Bran Stark ve arkadaşları, üç gözlü kuzguna ulaşırlar. Jon Snow, Yabanılların Duvar’a saldırısı sonucu Kara Kale’yi savunur. Stannis, Duvar’a gelerek nöbetçilere destek olur. Daenerys Targaryen ise Meereen şehrini ele geçirir ve ejderhalarının kontrolünü kaybetmeye başlar

Game of Thrones 3. Sezon izle

Game of Thrones 3. Sezonu Aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 3. Sezon izle
Game of Thrones 3. Sezon izle

Game of Thrones 3. Sezon Hakkında

Bu sırada Sur’un ötesindeki Ak Gezenler hareketlenirken; Doğu kıtasındaki Daenerys Targaryen’ın ejderhaları da,kendi şanı gibi büyümektedir.

Catelyn tarafından serbest bırakılan Jaime, Brienne ile beraber Kralın Şehri’ne doğru yola çıkar. Starklar savaş meydanında yenilgiler almaya başlarlar ve İkizler’e gidip Frey desteği almaya çalışırlar. Theon, Ramsay tarafından kaçırılır. Joffrey, Margaery ile evlenme hazırlıklarını başlatır. Freylerden bir kızla evlenmek için söz verip yerine getirmediği için Robb Stark, Catelyn Stark ve Robb’un karısı Talysa öldürülür. Sansa Stark, Tyrion Lannister ile evlendirilir. Jon Snow, Yabanıllardan Ygritte’e aşık olur ve yeminini bozar. Daenerys Targaryen, köle şehirlerini ele geçirip ordu satın alarak Yedi Krallık’a giden yolda emin adımlar atar.

Game of Thrones 2. Sezon izle

Game of Thrones 2. Sezonu Aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 2. Sezon izle
Game of Thrones 2. Sezon izle

Game of Thrones 2. Sezon Hakkında

Stannis Baratheon,tahtın gerçek varisi olduğunu iddia etmektedir.Ve Sur’a giden Jon Snow’un yolu,çok geçmeden Yabanıllar ile kesişecektir.

Ned Stark’ın ölümünden sonra başlayan Beş Kralın Savaşı, mücadelelerle devam eder. Lannister ve Stark Haneleri arasında gerilim artar. Ned’in en büyük oğlu Robb Stark savaş meydanında Jaime Lannister’ı esir alır. Catelyn Stark ise tahtta hak eden diğer kral Renly Baratheon’ın yanına giderek Starklara destek olmalarını söyler. Renly’nin ölümünden sonra saf değiştiren ordu, Stannis Baratheon’ın tarafına geçer. Stannis bu güçle Kralın Şehri’ne saldırır fakat yenilgiyle karşılaşır. Tyrion Lannister, hayatını kaybetme aşamasına gelir. Jon Snow, Duvar’ın ötesinde yaşayan Yabanılların arasına katılır ve bilgi toplar. Theon Greyjoy, Robb’a ihanet ederek güvenlik seviyesinin az olduğu Winterfell’ı ele geçirir. Daenerys Targaryen, kocasının ölümünden sonra Khalasar’ı ile birlikte Qarth’a yerleşir. Burada ejderhaları çalınır ve ihanet görür. Ejderhaları geri aldıktan sonra şehri yağmalar ve gemi filosu almak için yola çıkar. Akula.

Game of Thrones 1. Sezon izle

Game of Thrones 1. Sezonu Aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

Game of Thrones 1 Sezon izle
Game of Thrones 1 Sezon izle

Game of Thrones 1. Sezon Hakkında

Kral Robert Baratheon, Lord Eddard Stark’tan başdanışmanı olmasını ister. Sürgündeki Viserys Targaryen ise tahtı Robert’tan geri almanın yollarını aramaktadır.

Baratheon Hanesi’nin başında olduğu Yedi Krallık’ta Kralın Sağ Eli Jon Arryn öldükten sonra Kral Robert Baratheon’ın kral maiyeti ile Winterfell’a gelip eski dostu Eddard Stark’a sağ kolu olma teklif etmesiyle başlar. Ned Stark bunu kabul edip iki kızıyla birlikte Kralın Şehri’ne gider. Jon Arryn’in ölümünü araştırırken Robert’ın oğlunun gayrimeşru olduğunu öğrenir. Kraliçe Cersei Lannister üstünü kapatmak için uğraşsa da Ned bunu ortaya çıkarmaya kararlıdır. Ned’in gayrimeşru oğlu Jon Snow, Gece Nöbetçileri’ne katılır ve Yedi Krallık ile Kuzey’i ayıran Duvar’da Ak Gezenlerin krallığa gelmesini önler. Cersei’nin cüce kardeşi Tyrion Lannister ise, Ned’in oğlu Bran Stark’ı öldürme girişimi ile suçlanarak Ned’in karısı Catelyn Stark tarafından yargılanır. Robert ölünce tahta geçen Joffrey için itiraz eden Ned; Cersei’nin oğlu Joffrey’nin emri üzerine idam cezasına çarptırılır. Dar Deniz’in karşısındaki Daenerys Targaryen ise hakkı olduğuna inandığı tahtı almak için Dothraki kabilesinin lideriyle evlenir, öldükten sonra da cenazesini yakıp üç adet taşlaşmış ejderha yumurtasıyla ateşin içine girer. Sabah olduğunda ise üç tane ejderha, sesleriyle günü aydınlatır.

GameOfThronesizle.ga Sitesi Hakkında

Telif Hakları kapsamında site yayından kaldırılmıştır. İlginize teşekkürler.

Hemen Paylaş
blank

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın