fbpx

Yatırım Sitesi Bordeaux Holding

Bordeaux Holding ingiltere merkezli bir yatırım ve fon yönetim şirketi. 2016 yılında ingilterede başlayan iş modellerini 2 yılda dünya geneline taşıdılar ve hızla büyümeye devam ediyorlar. 2017 yılından bu yana Ticaret ve riskten korunma, Varlık Finansmanı, Finansman ve Varlık Yönetimi gibi alanlarda hizmet vermekte. Bu yazıda şirkete genel bir bakıştan sonra bizim için asıl önemli olan kısmı anlatacağız. Bordeaux sitesi ile ne kadar yatırımla ne kadar para kazanacağımıza bakacağız.

Şirketle ilgili resmi bilgileri makalenin sonunda paylaşacağım. Bilmemiz gereken en önemli kısım, tüm yatırım ve kazançlar yasal ve kayıt altında. Şirket dünya genelinde yasal bir işletme olarak hizmet vermekte. Bu konuda endişe etmenize gerek yok. Şimdi kayıt aşamasından para kazanma aşamasına kadar olan kısımları detaylı bir şekilde anlatalım.

Bordeaux Sitesine Kayıt Olma

Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak, site ana sayfasına erişebilirsiniz. Resimde görüldüğü gibi site türkçe sürümü mevcut. sağ üst panelden türk bayrağına tıklayarak siteyi türkçe görüntülemeniz mümkün. Ardından Kayıt Ol sekmesine tıklayıp formu doldurmanız gerekiyor.


Formda yer alan giriş bilgisi kullanıcı adı anlamına geliyor ve siteye türkçe karakter ve boşluk ve büyük harf içermemeli. Kullanıcı adınızın yanı sıra siteye mail adresinizi kullanarak da giriş yapabilirsiniz. Güçlü bir şifre belirlemenizi tavsiye ederim. İsteğe bağlı olarak Google iki faktörlü doğrulamayı etkinleştirerek, siteye her giriş yaptığınızda bir onay kodu alabilirsiniz. Bu seçenek zorunlu değildir ve aktif ederseniz sonrasında kapatamazsınız. Eğer Google Authenticator kullanmak istemiyorsanız bu kutuyu işaretlemeyin.  Gizlilik şartlarını kabul edip, robot doğrulaması ardından kayıt ol butonuna basın. Onay maili tarafınıza gönderilecektir. Kayıt işlemi bu kadar. Artık yatırım yapmaya ve para kazanmaya başlamaya hazırsınız.


Bordeaux Para Yatırma

Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın

Bordeaux da para kazanmak için en az bir paket satın almanız gerekiyor. Bunun içinde önce sisteme para yatırmalısınız. Para yatırma kısmına anlatmadan önce önemli bir bilgi aktarmak istiyorum. Şu anda en düşük yatırım tutarı 39 USD dir. Eğer bütçeniz el veriyor ise 300 USD yatırmanızı öneririm. Bunun nedeni 300 dolardan sonra kar marjının artıyor oluşu.

Para yatırma alanına resimde görüldüğü gibi sol menüde yer alan Doldurma bakiyesi bölümünden, siteyi ingilizce kullananlar için Replenishment sekmesine tıklayarak yapıyoruz. Butona tıkladığınızda açılır pencere şeklinde para yatırma tercihiniz ve yatırmak istediğiniz tutarı içeren bir pencere açılıyor. 13 farklı coin ile veya Payeer ve PerfectMoney ile ödeme yapabilirsiniz. Sizin için uygun olan methodu seçip yatırmak istediğiniz tutarı girin. Eğer var ise Payeer veya PerfectMoney kullanmanızı öneririm.

Burada belirteceğiniz tutar dolar cinsindendir. Yani BTC olarak ödeme yapacaksanız 100 yazıp Bitcoin tercihinizin ardından Doldurmak butonuna tıkladığınızda, sonraki ekranda yatırmanız gereken Bitcoin ve yatıracağınız adres belirir. Bu adrese ödemenizi yaptığınızda, standart onayın ardından ilgili tutar hesabınıza aktarılır. Ekranda görünen 2. maddedeki tutar, Bitcoinin veya sizin tercih ettiğiniz coinin transfere tabi fiyatıdır.

Eğer Payeer veya PerfectMoney seçenekleri ile ödeme yapacaksanız tercihinizi ve tutarı yazdıktan sonra Doldurmak butonuna bastığınızda açılır pencere kapanır ve resimdeki gibi bir alanla karşılaşırsınız. Burada Ödemeye git dediğinizde, tercihinize göre Payeer veya PerfectMoney hesabınıza yönlendirilirsiniz. Payeer veya PerfectMoney hesabınızda yeterli tutar var ise ödemeniz anında gerçekleşir. ve hesabınıza aktarılır.

Artık hesabınızda para olduğuna göre yapmanız gereken şey, para kazanmak. Bunun içinde yatırım paketi satın almanız gerekiyor.


Bordeaux Paket Alma ve Para Kazanma

Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın

Bordeaux sitesi üzerinden 39, 49, 59 ve 69 günlük yatırım paketleri alarak para kazanabilirsiniz. Ana mantık şu şekildedir. Bir yatırım paketi satın aldığınızda yatırımınız ve yatırımınızın karı o kadar günün sonunda çekilebilir hale gelir. Veya yeniden yatırım için uygun olur.

Paket satın almak için öncelikle sol menüde yer alan Yatırım portföyü satın alma kısmına tıklanız gerekiyor. Burada kesinlikle Uzun Vadeli portföy satın almanızı öneriyorum. Çünkü kar marjı daha yüksek. Portföy seçim ekranında 4 farklı paket olduğunu göreceksiniz. Burada paketlerin minumum ve maksimum yatırım tutarları mevcuttur. Ek olarak her paketin kendine göre bir yatırım süresi mevcuttur. Uzun vadeli planda en az 49 günlük yatırım yapabilirsiniz. Kısa vadeli planlarda ise en düşük 39 gün yatırım imkanı mevcut.


Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, yatırım yapmak istediğiniz pakete yatırmak istediğiniz miktarı yazıp Etkinleştir dediğinizde o an itibari ile yatırım süreniz başlamış olur. Her paketin açıklama bölümünde hesaplama aracı var. Buradan yatırım tutarınıza göre kazancınızı hesaplayabilirsiniz.

Örnek olması açısından sizin için bir hesap yaptım. Hesaplama 2. paket için (DEFENSİVE) ve 59 günlük bir hesaptır.

Yatırım TutarıYatırım SüresiSüre Sonu Net Kar
300 USD59 GÜN283 USD

Siteye 300 dolarlık bir yatırım yapıp DEFENSİVE paketini satın aldığınızda, 2 ay sonra hesabınızda 583 Dolar para aktarılıyor. Bu oldukça yüksek bir kar. Şartlarınız elveriyor ise iki ay sonra yatırımınızı yenileyin. Aşağıda hangi tutarın ne kadar kar verdiğine ilişkin bir tablo yer alıyor. Kar oranları GÜNLÜK dür.

En Az YatırımSüreGünlük KarToplam Kar
CONSERVATIVE39 $49 Gün%1.20%158.8
DEFENSIVE300 $59 Gün%1.60%194.4
BALANCED2000 $69 Gün%1.90%231.1 
AGGRESSIVE10000 $69 Gün%2.30%258.7

Bordeaux Para Çekme

Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın

Yatırım kısmında mümkün olduğunda paranızı içerde çevirmenizin sizin yararınıza olacağını söylemiştim. Yinede paranızın tamamını veya bir kısmını çekmek isterseniz önce profilizde yer alan ödeme kimliklerinizi doldurun. Ardından Sol menüde yer alan Para çekme sekmesine tıklayın ve açılan pencerede çekmek istediğiniz tutar ile ödeme yöntemini seçin. Ayrıca para çekme sekmesinin altında yer alan aktar sekmesinden, sisteme kayıtlı diğer üyelere para gönderebilirsiniz. Mesela bu makale sayesinde güzel para kazandığınızı düşünüyorsanız red555 kullanıcısına bir miktar bağış yapabilirsiniz 🙂


Bordeaux Referans Sistemi

Bordeaux şirketinde de tüm yatırım sitelerinde olduğu gibi referans sistemi mevcut. Menünün en altında yer alan bölümden ortaklar etkinliğini takip edebilirsiniz. %8-%2-%1 şeklinde 3 basamaklı referans sistemi mevcuttur.


Bordeaux Şirket Bilgileri

Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın

13 Eylül 2017 de İngiltere de kuruldu. 2018 deki yatırım tutarı 3 milyar doların üstünde. 2019 da dijital yatırım operasyonunu başlattı. (Yani bize de yatırım yapma imkanı doğuran bu site.)

Genel MüdürSimon Hawthorne
 İcra Kurulu BaşkanıRunice Paul Timothy
Mali İşler ŞefiDaniel Lin
AdresMere Park, Dedmere Road, Marlow,
Buckinghamshire İngiltere
Telefon+(44) 744 09 61 710

Site ile ilgili sormak istediklerinizi mail yoluyla veya iletişim formunu doldurarak bana ulaştırabilirsiniz.

Bol kazançlar dilerim…

Hemen Paylaş

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın