fbpx

Yatırımsız da Ödeme Yapan Yeni Mining Sitesi

Yatırımlı ve yatırımsız para kazanabileceğiniz yeni site Avelon ile ilgili detayları bu yazıda paylaşacağım. Site aslında yaklaşık 2 aydır yayında, geç tanıtmanın nedeni ödeme yapıp yapmadığından emin olmaktı. Bu gün itibari ile 3 ödemeyi de bir kaç saat içerisinde gerçekleştirdi. Yatırımsız ve yatırımlı Para kazandıran site avelon ile ilgili detaylar aşağıdaki gibi.

Avelon kayıt olan her kullanıcıya hediye 100 Gh/s güç veriyor. Ek olarak referansınız ile kayıt olan her kullanıcı için 5 Gh/s veriyor. Eğer referanslarınız siteye yatırım yaparsa satın aldıkları gücün %10 u kadar sizede kazım gücü veriyor.

15 EYLÜL 2019: SİTE ARTIK ÖDEME YAPMIYOR. YATIRIM YAPMAYIN

Avelon Kayıt Olma

Bu linke tıklayarak siteye üye olabilirsiniz.

Basit kayıt formunu doldurmanız yeterli. Kayıt esnasında KYC onayı hatta mail onayı dahi istenmemekte. Bu durum her ne kadar yatırım yapacaklar için tedirgin edici olsada şu an için site ödeme yapıyor.

Siteye yatırım yapıp daha çok ve daha hızlı kazanmak isteyenler 5 farklı coin türünde ve dolar olarak yatırım yapabilirler. Sonrasında hangi coini kazmak istediğinizi seçeceksiniz.

Avelon Yatırım Yapma

Bu linke tıklayarak siteye üye olabilirsiniz.

Menuden Deposit sayfasına tıklayarak resimde gördüğünüz ekrana ulaşacaksınız. Önce hangi coin ile yatırım yapacağınızı seçin. Sonrasında sol tarafta yer alan bölüme seçtiğiniz coin türü ile ne kadar yatırım yapacağınızı yazın ve Generate purse butonuna tıklayarak size özel yatırım adresini oluşturun.

Sağ tarafta yer alan panelde size özel yatırım adresinin oluştuğunu göreceksiniz. Bu adresi kopyalayıp belirttiğiniz tutarda yatırımınızı yapabilirsiniz.

Avelon Kazım Gücü Satın Alma

Menuden Buy Gh/s sayfasına tıkladığınızda yukarıdaki gibi bir ekran gelecek. Hangi coin türünde yatırımınız var ise onu seçin ve bakiyenizi Amount bölümüne yazın. Sistem kazım gücünü otomatik hesaplayacaktır.

Buy butonuna tıkladığınızda belirttiğiniz tutarda kazım gücü hesabınıza anında eklenir.

Satın alımınıza ek olarak kampanya süresince her 100 Gh/s satın alımınız için 1 bonus bileti kazanıyorsunuz. Gifts sayfasına giderek hediyenizi alabilirsiniz.

Avelon Kazılacak Koinleri Seçme

Bu linke tıklayarak siteye üye olabilirsiniz.

Menuden Mining sayfasına geldiğinizde 8 seçeneğin yer aldığı resimdeki ekranla karşılaşacaksınız. Burada 6 farklı koin kazabilirken ayrıca dolar ve direk kazım gücü de kazabilirsiniz. Benim tavsiyen DOGE coin kazmanız. Nedeni ise şu an ki kazım oranlarına göre daha karlı oluşu.

Avelon Para Çekme

Menuden Withdraw sayfasına tıkladığınızda resimdeki para çekme ekranına ulaşacaksınız. Çekmek istediğiniz koin türünü seçin ve çekmek istediğiniz tutar ile koin adresinizi yazıp onaylayın.

Çekim işlemleri ortalama bir kaç saatte gerçekleşiyor.

Bu linke tıklayarak siteye üye olabilirsiniz.

Avelon Ödeme Kanıtı

Yatırım yapmamış olmama rağmen resimlerde de gördüğünüz üzere 3 ödeme talep ettim ve bir kaç saat içerisinde 3 ödeme de hesabıma geçti.

Tavsiyeler

Yatırım yapıp yapmama kararı size ait. Ama genelde bu siteler çok uzun soluklu olmuyor. yaklaşık 6-8 ay ödeme yapıp sonra kapanıyor. Eğer referans kasarsanız bu sürede biraz para kazanabilirsiniz.

Eğer illa yatırım yapacaksanız düşük oranda yatırım yapın veya aşağıda belirttiğim daha güvenilir sitelere yatırım yapın.

Referans gücünüz var ise mutlaka bu uygulamayı kullanın. Detaylı makale.

Ödeme Yapan Cloud Mining Siteler (Firmalar)

1- Mize (Kayıt için tıklayın)

2- Dual Mine (Kayıt için tıklayın)

3- Helixx Mine (Kayıt için tıklayın)

Hemen Paylaş

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın