Para Kazandıran Tüm Oyunlar

Yatırımsız Para Kazandıran Tüm Oyunlar Mayıs 2019

Para Kazanma
Hemen Beğen ve Arkadaşlarınla Paylaş

Yatırımsız para kazandıran oyunların sayısı her geçen gün artıyor. Bir çok site benzer site yapısı ve aynı kazanç modellerini uyguluyor. Bu akımın ilklerinden olan siteleri ayrı ayrı tanıtmıştım. Şimdi muadil siteleri Nisan 2019 itibari ile Yatırımsız Para Kazanabileceğiniz Türk Oyun Sitelerini hızlıca tanıtacağım.

Oyun Sitelerinden Nasıl Para Kazanabilirsiniz ?

Sitelere yatırım yapılmadığından site geliri ve dolayısı ile sizin geliriniz tamamen reklam gelirine bağlı durumda. Yani site yapısına göre oyunu oynamakla birlikte günde 2-3 kez reklamlara tıklamanız gerekmekte. Aşağıda vereceğim bazı siteler tıklama sayılarını ve reklam gelirini açıkça paylaşırken, bazı siteler sadece aylık kazancı, bazıları da size düşen payı paylaşıyor.

Sitelerin bir tanesi hariç hepsi sadece Google Adwords reklamları kullanıyor. İlerleyen dönemlerde siteler diğer reklam firmalarını da kullanarak reklam gelirlerini arttırmaya yönelebilir. Bu hem siteler hem de kullanıcılar için geliri arttıracaktır.

Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bu rakam o ayki reklam gelirine, sizin siteye ne sıklıkta girdiğinize ve referans sayınızı göre değişir. Ortalama bir rakam vermek gerekirse, referans kasamayan ve günde 5-6 kez siteye giriş yapabilen bir kullanıcı için aylık ortalama Her Bir Site İçin 30 ila 60 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Bu rakam seviyeniz başlangıç olacağından ilk ay daha düşük olabilir. Bunun yanında daha çok vakit ayırabiliyor ve referans getirebiliyorsanız kazancınız daha yüksekte olabilir.

Sonuç olarak vakit ayırabilen ve aktif bir kullanıcının tüm siteleri kullandığını düşünürsek toplamda 500 TL den fazla para kazanabilir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Siteleri sıralamadan önce tüm sitelerde geçerli bazı kurallardan bahsetmek istiyorum. Zira aksi takdirde banlanmanız, emek ve zamanınızın boşa gitmesi ile sonuçlanabilir.

 • Tüm sitelerde IP kontrolü olduğundan tek bir Cihazdan tek bir hesaba giriş yapabilirsiniz. Yani bilinçli olarak birden fazla hesap açmamış olsanız bile, örneğin telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kendi hesabınıza giriş yapıp sonrasında aynı cihazdan arkadaşınız da kendi hesabınıza giriş yapar ise, 2 hesapta banlanır.
 • Ödeme talep ettiğinizde reklamlara tıklayıp tıklamadığınız giriş IP adresinize göre Google Adsense hesabından kontrol edilebilmekte. Bu nedenle eğer reklamlara tıklamazsanız gelire destek olmadığınız ve haksız kazanç elde ettiğiniz için ödeme alamazsınız ve hesabınız yine banlanır.
 • Bir site hariç tüm oyunlar belli sürelerde giriş yapmanızı gerektiriyor. Bazı aylarda özel nedenlerden ötürü siteye giremeyebilirsiniz. Bu nedenle her zaman sisteme ayın son günü puan gönderin.
 • Yine çoğu site ayın ilk 15 günü siteye hiç girmeyen kullanıcıların hesaplarını silmektedir. Bu nedenle ayın ilk 15 güne sitelere en az bir kere giriş yapın.

Yatırımsız Para Kazandıran Tüm Oyunlar

Not: Tüm oyunları Nisan ayı boyunca test ettim. Halı hazırda çalışan ve kazandıran oyunlar aşağıdaki gibidir.

Kısa açıklamalar ve dikkat etmeniz gereken noktalardan sonra oyunları sıralayacağım. Sıralama bana göre öncelik vermeniz gerekenden daha az öncelik vermeniz gerekene doğru olacak. Buradaki kıstası sitenin yayın süresi ve ödeme güvenilirliğine yaptım. Eğer tüm siteler için vakit ayıramıyorsanız 1. siteden başlayarak kullanabildiğiniz kadar çoğunu kullanmanızı öneririm.

1- Madenci Oyunu

Madenci Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

2- Farminla Oyunu

Farminla Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

3- Cowlook Oyunu

Cowlook Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

4- Lira Kazan Oyunu

Lira Kazan Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

5- Bul Kazan

Bul Kazan Sitesine Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

6- En iyi Usta Oyunu

En iyi Ustaya Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

7- Para Sitesi

Para Sitesine Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

8- Maden Kaz

Maden Kaza Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

9- Cow Profit

Cow Profite Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

10- Farm Merry

Farm Merry ye Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

11- Hain Avla

Hain Avla ya Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

12- Cow Jobs

Cow Jobs a Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

13- Cow Oxi

Cow Oxi ye Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

14- My Dino

My Dino Oyununa Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın

Evet Nisan 2019 itibari ile para kazandıran türk oyun siteleri bunlar. Önümüzdeki günlerde yenileri çıkarsa listeye ekleme yapacağım. Siteler şu an için ödeme yapıyor. Mantık olarak Google reklam geliri olduğu sürece ödeme yapmaya devam edeceklerdir. Herkese bol kazançlar.

Bedava Bitcoin Kazanabileceğiniz Madencilik Siteleri

 1. Mize ( Yatırım Yapılabilir )
 2. Dual Mine ( Yatırım Yapılabilir )
 3. Store Hash
 4. Free Bitcoin
 5. Bit Nyx
 6. All Coins
 7. Ad BTC

Yatırımsız Para Kazandıran Tüm Oyunlar Mayıs 2019
4.8 (96.25%) 16 Oy


Hemen Beğen ve Arkadaşlarınla Paylaş

Bir cevap yazın