fbpx

Yatırımsız Para Kazandıran Tüm Oyunlar 2019

Yatırımsız para kazandıran oyunların sayısı her geçen gün artıyor. Bir çok site benzer site yapısı ve aynı kazanç modellerini uyguluyor. Bu akımın ilklerinden olan siteleri ayrı ayrı tanıtmıştım. Şimdi muadil siteleri Nisan 2019 itibari ile Yatırımsız Para Kazanabileceğiniz Türk Oyun Sitelerini hızlıca tanıtacağım.

Yatırımsız Para Kazandıran Tüm Oyunlar

Siteler google tarafından tespit edilip reklam sunumları durduruldu. Bu nedenle şu anda aktif 1 site var.

Reklam Gelirini Dağıtan Oyun Kazanç Bahçesi


Oyun Sitelerinden Nasıl Para Kazanabilirsiniz ?

Sitelere yatırım yapılmadığından site geliri ve dolayısı ile sizin geliriniz tamamen reklam gelirine bağlı durumda. Yani site yapısına göre oyunu oynamakla birlikte günde 2-3 kez reklamlara tıklamanız gerekmekte. Aşağıda vereceğim bazı siteler tıklama sayılarını ve reklam gelirini açıkça paylaşırken, bazı siteler sadece aylık kazancı, bazıları da size düşen payı paylaşıyor.

Sitelerin bir tanesi hariç hepsi sadece Google Adwords reklamları kullanıyor. İlerleyen dönemlerde siteler diğer reklam firmalarını da kullanarak reklam gelirlerini arttırmaya yönelebilir. Bu hem siteler hem de kullanıcılar için geliri arttıracaktır.

Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bu rakam o ayki reklam gelirine, sizin siteye ne sıklıkta girdiğinize ve referans sayınızı göre değişir. Ortalama bir rakam vermek gerekirse, referans kasamayan ve günde 5-6 kez siteye giriş yapabilen bir kullanıcı için aylık ortalama Her Bir Site İçin 30 ila 60 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Bu rakam seviyeniz başlangıç olacağından ilk ay daha düşük olabilir. Bunun yanında daha çok vakit ayırabiliyor ve referans getirebiliyorsanız kazancınız daha yüksekte olabilir.

Sonuç olarak vakit ayırabilen ve aktif bir kullanıcının tüm siteleri kullandığını düşünürsek toplamda 500 TL den fazla para kazanabilir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Siteleri sıralamadan önce tüm sitelerde geçerli bazı kurallardan bahsetmek istiyorum. Zira aksi takdirde banlanmanız, emek ve zamanınızın boşa gitmesi ile sonuçlanabilir.

  • Tüm sitelerde IP kontrolü olduğundan tek bir Cihazdan tek bir hesaba giriş yapabilirsiniz. Yani bilinçli olarak birden fazla hesap açmamış olsanız bile, örneğin telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kendi hesabınıza giriş yapıp sonrasında aynı cihazdan arkadaşınız da kendi hesabınıza giriş yapar ise, 2 hesapta banlanır.
  • Ödeme talep ettiğinizde reklamlara tıklayıp tıklamadığınız giriş IP adresinize göre Google Adsense hesabından kontrol edilebilmekte. Bu nedenle eğer reklamlara tıklamazsanız gelire destek olmadığınız ve haksız kazanç elde ettiğiniz için ödeme alamazsınız ve hesabınız yine banlanır.
  • Bir site hariç tüm oyunlar belli sürelerde giriş yapmanızı gerektiriyor. Bazı aylarda özel nedenlerden ötürü siteye giremeyebilirsiniz. Bu nedenle her zaman sisteme ayın son günü puan gönderin.
  • Yine çoğu site ayın ilk 15 günü siteye hiç girmeyen kullanıcıların hesaplarını silmektedir. Bu nedenle ayın ilk 15 güne sitelere en az bir kere giriş yapın.
Hemen Paylaş
blank

En İyi Hangileri

En İyi Hangileri | En İyi Listeler En İyi Siteler En İyi Firmalar Türkiyenin En İyi Listeler sitesi. En Çok İzlenen Yerli ve Yabancı Filmler, Diziler. Dünyanın En İyi Şarkıları, Oyunları En İyi Markaları eniyihangileri.com da! Sizde kendinize acaba En İyisi Hangileri diye soruyorsanız doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın